Dojrzałe dać komuś jeden, nie mając nawet odwagi napisać dlaczego :) Wiersze ocenia się po treści nie po osobie, a jak żywisz do mnie jakąś uraze, użytkowniku, to napisz mi to otwarcie, a nie zakrywaj się jak tchórz za anonimową jedynką. Ale do tego trzeba mieć "jaja" :)
Alfa Globulina , na Opowi.pl jestem zarezerwowana od ponad pół roku i zdążyłam zauważyć , że wszyscy autorzy dostają niskie oceny. Albo 1 albo 2 gwiazdki. I przyznam , że nie wiem od czego to zależy , ale wydaje mi się że powód może być bardzo prozaiczny. Proponuję nie zwracać uwagi na oceny tylko czytać komentarze , które więcej mówią niż anonimowe niskie oceny.
Pozdrawiam
Komentarze (7)
Dojrzałe dać komuś jeden, nie mając nawet odwagi napisać dlaczego :) Wiersze ocenia się po treści nie po osobie, a jak żywisz do mnie jakąś uraze, użytkowniku, to napisz mi to otwarcie, a nie zakrywaj się jak tchórz za anonimową jedynką. Ale do tego trzeba mieć "jaja" :)
Alfa Globulina , na Opowi.pl jestem zarezerwowana od ponad pół roku i zdążyłam zauważyć , że wszyscy autorzy dostają niskie oceny. Albo 1 albo 2 gwiazdki. I przyznam , że nie wiem od czego to zależy , ale wydaje mi się że powód może być bardzo prozaiczny. Proponuję nie zwracać uwagi na oceny tylko czytać komentarze , które więcej mówią niż anonimowe niskie oceny.
Pozdrawiam
Nie moje klimaty, ale doceniam szczególnie za ostatnie dwa wersy, które do mnie mocno trafiły. Zapamiętam.
Dziękuję za wyrażenie opinii jak widać nie każdy potrafi :)
Nie moja poetycka bajka i narracja, to się nie wypowiadam poza tym stwierdzeniem.
Oczywiście, nie zmuszam i rozumiem :)
AlfaGlobulina→Czemu?→Lubię czasami wracać, do ulubionych tekstów, a tu masz ci los.
Mogłabyś chociaż ten co na Bitwę wrócić→Pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania