Czterdzieści lat.

 

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Canulas 24.07.2018

    Potwierdzam, że bardzo git.
    Zlikwiduje tylko kropkę w tytule i dodaj ę w słowie "kierownice".

  • Komes 24.07.2018

    Dzieki za dobra opinie.Dorwe sie znowu do kompa to poprawie zonki.

  • Aisak 24.07.2018

    Szkoda, że krótkie.
    Kiedyś czytałam nawet sporo blogów.
    Ten tekst skojarzył mi się właśnie z takim wpisem.
    Własne postrzeganie codzienności.
    Całkiem fajne.

  • Canulas 24.07.2018

    Do Komesa warto wpadać. Ma pewną naturalną "obserwacyjność"

  • Artbook 24.07.2018

    No proszę jak naturalnie i autentycznie o życiu :-) Bardzo ciekawie to oddałeś w słowach. Bez zbędnych szczegółów, ale za to trafną obserwacją. Nawet, nawet, podoba mi się :-) Pozdrawia, piąteczka za zyciową prawdę ;-)

  • Komes 24.07.2018

    Wzajemnie poz!

  • Komes 24.07.2018

    Zyje z obserwacji ludzi, a moze jednak robie to, bo ich zawsze obserwowalem? Pisze przy okazji. Niczego poza prawda o czlowieku, zaakceptowac nie jestem w stanie.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania