Szkoda, że krótkie.
Kiedyś czytałam nawet sporo blogów.
Ten tekst skojarzył mi się właśnie z takim wpisem.
Własne postrzeganie codzienności.
Całkiem fajne.
No proszę jak naturalnie i autentycznie o życiu :-) Bardzo ciekawie to oddałeś w słowach. Bez zbędnych szczegółów, ale za to trafną obserwacją. Nawet, nawet, podoba mi się :-) Pozdrawia, piąteczka za zyciową prawdę ;-)
Zyje z obserwacji ludzi, a moze jednak robie to, bo ich zawsze obserwowalem? Pisze przy okazji. Niczego poza prawda o czlowieku, zaakceptowac nie jestem w stanie.
Komentarze (7)
Potwierdzam, że bardzo git.
Zlikwiduje tylko kropkę w tytule i dodaj ę w słowie "kierownice".
Dzieki za dobra opinie.Dorwe sie znowu do kompa to poprawie zonki.
Szkoda, że krótkie.
Kiedyś czytałam nawet sporo blogów.
Ten tekst skojarzył mi się właśnie z takim wpisem.
Własne postrzeganie codzienności.
Całkiem fajne.
Do Komesa warto wpadać. Ma pewną naturalną "obserwacyjność"
No proszę jak naturalnie i autentycznie o życiu :-) Bardzo ciekawie to oddałeś w słowach. Bez zbędnych szczegółów, ale za to trafną obserwacją. Nawet, nawet, podoba mi się :-) Pozdrawia, piąteczka za zyciową prawdę ;-)
Wzajemnie poz!
Zyje z obserwacji ludzi, a moze jednak robie to, bo ich zawsze obserwowalem? Pisze przy okazji. Niczego poza prawda o czlowieku, zaakceptowac nie jestem w stanie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania