czujny moderator...

Tak chciałem zobaczyć czy opublikuje coś co dla mnie jest bardzo osobiste, ale wklejać można tylko na forum chyba.

Troszkę szkoda, bo może ludzie z opowi mogliby zobaczyć co ja- czyli autor ma na myśli w życiu.

A może to nie do końca legal?

Pewnie powielanie i prawa autorskie...

Pozdrawiam

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Nuncjusz 12.05.2017

    Że co?

  • Okropny 12.05.2017

    Test testu testu

  • fanthomas 12.05.2017

    Jest tu jakiś ukryty przekaz, daje do myślenia. 5

  • Enchanteuse 12.05.2017

    Czy autor może wyjaśnić, co miał na myśli ? ;)

  • riggs 12.05.2017

    wrzuciłem link do piosenki zamiast tekstu.. jest na moim profilu, ale nie zostało opublikowane

  • KarolaKorman 12.05.2017

    Czyli jednak ktoś tam u góry siedzi :) Pewnie teraz palcem ci kiwa :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania