czujny moderator...
Tak chciałem zobaczyć czy opublikuje coś co dla mnie jest bardzo osobiste, ale wklejać można tylko na forum chyba.
Troszkę szkoda, bo może ludzie z opowi mogliby zobaczyć co ja- czyli autor ma na myśli w życiu.
A może to nie do końca legal?
Pewnie powielanie i prawa autorskie...
Pozdrawiam
Komentarze (6)
Że co?
Test testu testu
Jest tu jakiś ukryty przekaz, daje do myślenia. 5
Czy autor może wyjaśnić, co miał na myśli ? ;)
wrzuciłem link do piosenki zamiast tekstu.. jest na moim profilu, ale nie zostało opublikowane
Czyli jednak ktoś tam u góry siedzi :) Pewnie teraz palcem ci kiwa :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania