czy chemia ma smak
^kesja 02.09.2007 @23:47:35 czy chemia ma smak
^kesja 02.09.2007 @23:48:02 czy to smak
^kesja 02.09.2007 @23:48:33 więc, czy może stracic smak
^kesja 02.09.2007 @23:47:35 czy chemia ma smak
^kesja 02.09.2007 @23:48:02 czy to smak
^kesja 02.09.2007 @23:48:33 więc, czy może stracic smak
Komentarze (2)
nie może kes głuplu, smak chemii może być tylko coraz lepszy,
tylko trzeba być koneserem żeby to wyczuć
ale skąd wiadomo że się jest koneserem?
wiadomo, trzeba to wyczuć
w poezji nie chodzi o to żeby się z niej dało żyć, tylko żeby dzięki niej innym było łatwiej żyć
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania