...
...Autor: Natkaz21Czytano 325 razyData dodania: 24.10.2020
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
suabe Daleko do wiersza I emo
No cóż poszłam na żywioł, piszę o uczuciach jakie mi towarzyszą, jeśli mam zły humor to jest oczywiste, że będzie smutny wiersz, kiedy jest dobry to na odwrót. Lepsze wiersze zostawiam na konkursy. Chciałam po prostu wyrzucić emocje.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
suabe
Daleko do wiersza
I emo
No cóż poszłam na żywioł, piszę o uczuciach jakie mi towarzyszą, jeśli mam zły humor to jest oczywiste, że będzie smutny wiersz, kiedy jest dobry to na odwrót. Lepsze wiersze zostawiam na konkursy. Chciałam po prostu wyrzucić emocje.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania