Czy mamy jeszcze tyle sił?
Czy mamy jeszcze tyle sił,
By od nowa miasto zbudować?
I tam, gdzie teraz płynie krew
Posadzić tysiąc nowych drzew
Cichych historii świadków.
Ja chcę, ja wiem,
Że to się może udać!
Więc chodź, więc patrz...
Jak feniks z popiołów miasto się odradza
Ręka, przy ręce
Cegła, przy cegle
Tak buduje się całkiem nowy świat
W, którym pokochasz, i znienawidzisz
Więcej niż jeden raz.
Więc chodź póki czas
Budować nasz całkiem nowy świat.
Czy mamy jeszcze tyle sił,
By podnieść się z kolan?
I tam, gdzie teraz cisza jest
Zbudować kilka głośnych miejsc
Które, miasto rozsławią.
Ja marzę, ja chcę,
By to się udało!
Więc chodź i patrz...
Jak feniks z popiołów miasto się odradza
Ręka, przy ręce
Cegła, przy cegle
Tak buduje się całkiem nowy świat
W, którym pokochasz, i znienawidzisz
Więcej niż jeden raz.
Więc chodź póki czas
Budować nasz całkiem nowy świat.
A czy dziś mamy jeszcze tyle sił,
By siebie jak miasto odbudować?
I ręka, przy ręce
I serce, przy sercu
Na ślubnym kobiercu
Miłość dozgonną ślubować.
Ja wiem, ja pewność mam,
Że, tak się stanie nie tylko w snach.
Ten ni to wiersz, i to piosenkę napisałam dwa lata temu. I stwierdziłam, że chyba czas ją odgrzebać.
Komentarze (12)
światków - świadków
Wierszo-piosenka bardzo fajna :)
Kojarzy mi się z jedną piosenką, którą ubóstwiam
Dzięki. Nie wiem z jaką piisenką, ale miło to słyszeć
Tina12 Niewiem dlaczego ale kojarzy mi się z piosenką "Miasto"
Polecam :)
Faize Anbare Sultan
Słyszałam tę piosenkę. Pochodzi z filmu " Miasto 44"
pięć umiesz pisać jednak piosenki
Dzięki
Każdy z nas ma siłę, a razem coraz większą. Pisz dalej, ode mnie 5 ;)
Danke :)
Bardzo ciekawa i pomysłowa :)
Wielkie dzięki
Brawo :) Podoba mi się. Tak jak wszystko co piszesz ale ciii. Hah serdecznie pozdrawiam i 5 zostawiam :D
Haha, danke :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania