/

/

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Anonim 06.07.2015

    Gdybym ja wystawił świeczkę i zawołał do okna trzy razy "zapraszam Cię do siebie" to zaraz by przyszli osobliwie ubrani ludzie z pytaniem "Interesuje pana najnowszy numer Strażnicy?" :P Story bardzo fajne :D

  • Anonim 06.07.2015

    Stwierdzam, że Vasto bardzo nie lubi spać w nocy XD
    Opowiadanie mega, jak zwykle podsuwasz mi pomysły! Gdybym tylko miała wenę... Dobra, nie marudzę ;) Pomysł genialny, czekam na więcej, a szczególnie na te opowiadania pojawiające się pod wieczór ^^
    5/5

  • Anonim 06.07.2015

    Nielubi* spacja T.T

  • Amy 06.07.2015

    Fajne, podobało mi się i nie wiem, co więcej napisać. Nie jestem dobra w chwaleniu. :(

  • Lucinda 06.07.2015

    Świetny pomysł, dobrze napisane, co tu więcej mówić 5:)

  • Vasto Lorde 06.07.2015

    Dzięki wielkie ^^

  • NataliaO 06.07.2015

    ja chętnie pomogę :) Świrowy pomysł na 5 :)

  • Ktokolwiek 06.07.2015

    WoW... No po prostu... WoW. 5. O.O

  • Marzycielka29 06.07.2015

    :O Mega dobre!!!5

  • Vasto Lorde 06.07.2015

    Cieszę się, że wam się podoba :)

  • DuŚka ^.^ 06.07.2015

    Bardzo dobre 5! swietny pomysł, który mnie przeraził

  • KarolaKorman 07.07.2015

    Idę spać bo wybiła 4;29 i mam nadzieję, że koszmarów nie będę śniła 5 :)

  • Ichigo-chan 07.07.2015

    Świetne, zarówno pomysł jak i wykonanie :D Zostawiam 5 ;)

  • Niebieska 22.07.2015

    Super pomysł, końcówka zachwycająca. Wykonanie świetne. Nie ma co tu bardziej wychwalać po prostu 5 :)

  • Rasia 19.04.2016

    "Nie zmęczony dołączyłem się" - niezmęczony*
    "Witaj mój przyjacielu" - przecinek po "witaj"... chociaż przy takim czacie można przymknąć na to oko, bo ludzie bynajmniej poprawnie tam nie piszą (przynajmniej 98%)
    "Otóż, zrobiłam małą głupotę i miałam zły sen" - bez przecinka
    "zauważyłem leżący pod moimi plecami, metalowy krzyżyk." - bez przecinka
    "który miałem na szyi, jako wisiorek" - bez przecinka
    "Wszystko na korytarzu, dosłownie wirowało w powietrzu, jak podczas trąby powietrznej." - bez przecinków. Pierwszy po prostu nie pasuje, drugi to porównanie proste
    "Wystraszony ujrzałem twarz jakiejś obcej osoby, po drugiej stronie mieszkania." - bez przecinka
    "- Skoro nie wiesz kim jestem, to, po jaką cholerę mnie zapraszałeś?" - przecinek po "wiesz" i bez przecinka po "to"
    "listów gończych, jak i też próśb o powrót" - bez przecinka, porównanie proste
    "Od tamtego czasu, większość pokoi na czacie zostało zamknięte, a ja dalej na nim siedzę tylko w innej roli." - bez przecinka po "czasu", przecinek po "siedzę" i zmiana "została zamknięta", bo ona - większość pokoi
    Ach, czy u Ciebie prawie zawsze musi ktoś ginąć? :p Może dla odmiany by się odrodził czy coś...? :) Bardzo fajne opowiadanie, przede wszystkim klimatyczne. Przypomniały mi się czasy mojego dzieciństwa, kiedy straszyłyśmy się z koleżanką Krwawą Mary i innymi duszyczkami. Śmieszne wspomnienia udało Ci się u mnie wywołać :D W każdym razie bardzo podoba mi się ta klamra łącząca koniec i początek tekstu. Troszkę się jej spodziewałam, ale pomimo to efekt był bardzo dobry. Zostawiam 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania