Czy szczepionki szkodzą?

Na to ważkie pytanie odpowie nam Pan Józef Choroba, warszawski tubylec, mieszkający w ogrzewanym osiedlowym kontenerze na śmieci.

 

– Szczepionki są bardzo bezpieczne! Przyjąłem już 616 dawek za dzieci bogaczy i pociechy urzędników na spreparowane dowody kolekcjonerskie. Co prawda, w niektórych gabinetach zwracano mi uwagę, że wyglądam staro jak na 6-latka. To już 616 przyjęta dawka, zero powikłań, poza wesołym tańcem św. Wita po wpłynięciu gotówki na konto, i zarobione 308000 PLN. Mógłbym już kupić mieszkanie w jakimś mniejszym mieście, ale tak bardzo przywykłem do swojego ukochanego kontenera, że, naszym polskim zwyczajem, oszczędności ze szczepień skrzętnie odkładam na konto i nie wydaję ani grosika! A nuż, widelec, przydadzą się na czarną godzinkę!

 

Dziękujemy za opinię Pana Józefa Choroby!

 

W razie potrzeby łatwo można odnaleźć Pana Józefa, pytając o "szczepionkowego słupa" na warszawskiej Woli!

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

 • satyrekrol 2 tygodnie temu
  Bardzo proszę podpowiedzieć mi, dlaczego tekst się ze sobą skleił? Ja piszę swoje teksty w Notepadzie, więc formatowanie nie powinno się chyba kopiować? Nie wiem, o co chodzi.
 • cos_ci_opowiem 2 tygodnie temu
  A robiłeś odstępy? To wystarczy, tutaj się automatycznie wyrównuje. Tu masz przykład, jak to wygląda, kiedy piszesz w jednym ciągu: https://www.opowi.pl/lbnd-37-dziewczyna-ze-skrzyzowania-a73424/
 • satyrekrol 2 tygodnie temu
  cos_ci_opowiem Tzn. ja sądzę, że to jest coś powiązanego ze stroną Opowi, a nie wynika z przeklejenia tekstu z Notepada. Ja robię odstępy, stosując klawisz enter, ale, pomimo że w widoku wszystko wyglądało ok, to jednak się tekst ostatecznie ze sobą skleił. Przy takim krótkim to jeszcze jest do przeżycia dla Czytelnika, przy jakimś długim to by było problematyczne.
 • Fanagann Hartelion ponad tydzień temu
  Przyczyn może być kilka. Następnym razem wklejając spróbuj Ctrl + Shift + V. To wkleja bez formatowania.
 • poco 2 tygodnie temu
  trzeba jakoś zaradzić na przeludnienie planety
 • Akwadar 2 tygodnie temu
  No, tym razem niezły tekst.
 • Pan Buczybór 2 tygodnie temu
  dobre
 • DrV 2 tygodnie temu
  ZŁOTO
 • Fanagann Hartelion ponad tydzień temu
  Smutne, ale prawdziwe.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania