Czy to jest solista, czy występuje w kwartecie?
Choć zadeklarowałem do płatnej userskiej trolli obrzydzenie,
To muszę przerwać, trwającym tu chamstwem, to milczenie.
Tu jest życie mojej Rodziny i nie może mnie to nie obchodzić
Jak sfora nienawistnych płatnych trolli ma im szkodzić.
>Oskarżmy , zabijmy moralnie sprawiedliwego
Wszystkie nasze bluzgi włóżmy na niego.
Niech odpowiada za nasze przewinienia,
A według naszego prawa, nie ma nic do powiedzenia.<
Gdzież podzieli się prawi cisi zwolennicy
Otóż za judaszowy grosz przeszli do ladacznicy.
Nawet jeden głośno oskarżany o prawackie zboczenie
Publicznie podał grabę, temu co sieje zgorszenie
Tu wydobyte z szamba swoje bździny,
Nazywają poezją, narażając się na publiczne kpiny.
Jednak to co łączy tutejszych trolli,
To prześciganie się w propagowaniu swawoli.
Wszystkie swoje bluzgi i niedorzeczności,
Przypisują Bogu-miłowi bez jego obecności.
Cóż to za tajemnicza figura- trolle nie ustaliły,
Pewnie dotyczy każdego , komu Bóg jest miły.
Tu się tępota umysłowa wśród trolli wyłania,
Jak zamiast do Boga, modły zanoszą do >buka<chama.
Jakoś samozwańcze buctwo ireneo buka nie przeszkadza
Ateuszom, tylko Stwórca człowieka im zawadza.
Wszak "Kto się Mnie zaprze przed ludźmi,[mówię do ciebie]
tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie"
Coś tu na opowi na nowo głośno gruchło
Bo zleciały się gównojady by zjeść Vampire’owe truchło.
Czym są wartości >arcydzieła Fangs’a< według jegomości,
To obraz zbrodni w której kąpią się trolle, od utajonej podłości.
„Właśnie tak nazwałem pourywane na kawałki ciało płodu”.
Przy ogólnym aplauzie trolli dla praw kobiety do rozrodu.
Spójrz jak nad ścieków śmierdzące wody
Zleciały się zewsząd trupiojadłe smrody.
Co ciekawe do tego grona gównojadów dołączyło,
Bez obciachu kilkoro grafomanów, których tu przybyło.
Niby stają w obronie jakichś wartości,
Nie zważając na utratę osobistej godności.
>Bo kto z kim przestaje
Takim samym się staje<
Bo te wartości wg ateuszy wyłuszczone na opowi
To dno szamba, o czym każdy normalny człowiek wam powie.
Nie ma wśród ateuszy takiego komentarza,
Który zaprzeczając godności człowieka, go nie obraża.
Bo tu liczy się tylko to wśród ateuszy,
Kto tkwi głębiej w szambie po uszy.
Żeby było jasne ateusz żąda, aby nic mu się nie sprzeciwiło;
> Jam sam buk<, który swoje buctwo na opowi narzuca siłą.
Tu uaktywnił się gównojad i cham,
Który zewsząd zbiera gówna i zjada sam.
Zarzucając innym, że mu gówna podbierają,
A tym samym jego monopol gównosiejcy naruszają.
Przy tym rozsiewał zarazę wokół równo,
Niech się nikt nie waży tknąć, bo to moje gówno.
Czy to jest solista, czy występuje w kwartecie?
Myślę, że bez trudu go na opowi znajdziecie.
Nie tkwijcie w tym szambie Wierni Bogu
wyrwijcie się nareszcie z tego barłogu.
Komentarze (17)
Fajnie, że jednak wróciłeś realisto.
Czy wróciłem tego sam nie wiem, ale muszę walczyć o godność póki mam siłę,
Inaczej chamstwo i prostactwo wszystko nam odbierze co nam miłe.
realista zgoda, mówienie prawdy najbardziej ich rozwściecza.
A słuchałeś dzisiejszych taśm? Dzięki nim wiele spraw się wyjaśniło i Polacy mogą lepiej zrozumieć, co się wokół nich dzieje. Koń dostał niesamowitego wigoru. Niektórzy mówią, że sraczki. Wierzga jakby mu kto pieprzu w tyłek nasypał.
Już mu nie w głowie mdleć, bo i potrzeby takiej nie ma, skoro śledztwo w sprawie jego przekrętów umorzono, i to na jego własne polecenie.
Jak to możliwe, zapytacie?
On jest nadprokuratorem, a nawet jeszcze kimś ważniejszym i trzęsie teraz całym polskim wymiarem sprawiedliwości. Bodnar jest tylko jego twarzą, jak sam stwierdził. Co jest bardzo wygodne, bo będzie mógł umyć ręce w razie jakiejś zmiany na scenie politycznej.
Z nim Tusk musi się bardzo liczyć, a często nawet podporządkować, bo Giertych był osobistym spowiednikiem Tuska i jego rodziny. Zna więc ciemne strony jego duszy. Są więc na siebie skazani na dobre i na złe
Tusk, Giertych i reszta tej bandy to regularna mafia. A Giertych robi za ojca chrzestnego i wywija Tuskiem:))))))))
Conie To wszystko wpisuje się w program>cóż szkodzi obiecać<. Przecież Naród naiwny każde kłamstwo kupi. Tu jest dalszy ciąg poprzedniej wersji, że w obietnice wierzą tylko ci, co chcą w nie wierzyć. Do wzbudzenia wiarygodności przekazu można wykorzystać także wiarę ojca.
realista jaki tatuś, taki synalek.
Conie Na dzień Bożego Ciała
Wychwalajmy radośnie Pana
Radośnie Panu hymn śpiewajmy Alleluja
I dobroć Jego wysławiajmy Alleluja
Wychwalajcie Pana ludzie sprawiedliwi Alleluja
Wychwalajcie Pana pokorni i święci Alleluja
Wychwalajmy Boga który rządzi światem Alleluja
Wychwalajmy Boga nad wszystko na wieki Alleluja
No to se pogadałeś sam ze sobą, czasem tak bywa, no ale, trochę mało tych nicków, zaproś do rozmowy Noico1, Okruszynę, Dobranockę, może Celinę?
Podałeś już grabę na dowód jedności poglądów z Grainem, którego nazywasz małym p. i tak ustawicznie mi go polecałeś do niecnych celów, jako z jednego nicka. Widać że twój mit o moim działaniu na wielu kontach upadł, jak zawarłeś sztamę z w/w .Życzę wzniosłych przeżyć
.>Lotos 3 tygodnie temu, pogódź się z Grainem, daj mu dupy i ciesz się chwilą .< to twoje słowa. Widać wyraźne rozdwojenie jaźni w twoim ego sutenerze. W Polsce sutenerstwo jest karalne.A kysz!
Lotos . Masz już sparingpartnera, to ode mnie się odwal w swoich wycieczkach.
realista grain lubi Cię jako Bogumiła, Conie?
Lotos Znów objawiły się na opowi łotrzyki
Więc musze im pomieszać szyki
Szczególnie są złośliwe te, które
Przebierają się w owcza skórę
Ja próbowałem z wami rozmawiać normalnie
Ale wyszło jak zwykle, z waszej strony marnie
Bo z tego wychodzi znana taka nauka
Że wśród nieuków mądrości się nie szuka
Lotos, mógłbyś nie być taki głupi jak jesteś, to nietrudne, wystarczy być cicho
jesteś tak skundlony, że stać ciebie tylko na odszczekiwanie się gównem
W kwartecie fałszuje solista
jego dźwięki są nijakie
na scenie kwa-kwa kwacze
z jednym tylko taktem
klaka klaszcze i płacze
aż puściły jej zwieracze.
NO!
https://www.youtube.com/watch?v=UJqll4UK0mo
NO!
Starszy Woźny ,Lotos, Grain
Na dzień Bożego Ciała
Wychwalajmy radośnie Pana
Radośnie Panu hymn śpiewajmy Alleluja
I dobroć Jego wysławiajmy Alleluja
Wychwalajcie Pana ludzie sprawiedliwi Alleluja
Wychwalajcie Pana pokorni i święci Alleluja
Wychwalajmy Boga który rządzi światem Alleluja
Wychwalajmy Boga nad wszystko na wieki Alleluja
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania