Czy wszystko jest proste
Czy wszystko jest dla nas proste ,
w jaki sposób mamy dalej żyć a ja , a ja dalej zastanawiam się
teraz siedzę klawiaturą się bawię piszę
wiele nas spotyka na naszej drodze życia
a nią idziemy nie zatrzymując się ani na chwilkę
rozglądając się by zobaczyć co nas omija
jak dalej mamy iść gdy przeszkody są przed nami
jak omijać by nie wpaść , by nie przewrócić się
czasem nie jest to dla nas proste
nie rozumiejąc pewnych sytuacji
dalej robimy pewne rzeczy
czy wszystko tak naprawdę rozumiemy
czy jesteśmy ideałami
tego nie wiemy
idziemy
Komentarze (4)
naucz sie stawiac przecinki i kropki tyle ode mnie jeden
piegusek na pewno umie, ale to taka stylówa, tak sądzę, bo w dzisiejszych czasach lud jest trochę wyedukowany, i tak myślę, że to maniera
autorska, i kiedyś mnie krew zalewała, jak widziałam podobne maniery, ale mi przeszło, wszystko z czasem przechodzi, na drugą stronę lustra, niech inni korektują, 5.
Dziękuję Chrome. ....
Dziękuję Chrum. ....
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania