Czyny ratują ludzi
Czy ja wiem?
Czy to sen?
Ktoś mi powie?
Domyślam się;
nie
Za dużo widziałem.
Tyle serc stłuczonych.
Za dużo słyszałem.
Tyle kłótni niegodnych.
Błądzę pytając?
Gubię się prosząc?
Czy żądając przeżyję?
Czy odnajdę drogę?
Warto wierzyć w słowa?
Z nimi rzadko gdzieś dotrzesz.
Wskazówkami są czyny.
Prowadzą nas traktem.
Jakim? Pewnie spytacie.
Wydeptanym przez innych.
Komentarze (4)
Mądre, piękne słowa 5 :)
Interesujące słowa, choć jakby na chwile Się w tym pogubiłam. Dam 4
Ładny wiersz, jednak coś mi tu brakowało, ale masz 5 na zachęte :D
Mi sie spodobało :) ma w sobie to cos
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania