Czyściec
Miejsce, gdzie demon wyraża skruchę,
jest zawieszone między ziemią a niebem.
Kara dla śmiertelników i ich samych.
Czas schodzi z roli, zostają tylko oni,
czyli winni.
Miejsce, gdzie demon wyraża skruchę,
jest zawieszone między ziemią a niebem.
Kara dla śmiertelników i ich samych.
Czas schodzi z roli, zostają tylko oni,
czyli winni.
Komentarze (3)
Świat w którym anioł ma diabła pod skórą.
Jest gdzieś w kosmosie albo tu na naszym globie.
Wina nieśmiertelnych że pozwalają rodzić i umierać.
Odległość przetrwa wszystko, będą tylko ci co zapiszą się w historii.
Matka natura jest niedojebana że wymyśliła ten cały cykl narodzin i śmierci.
Jedyne co miało by sens to wiecznie żywy humanoidalny organizm, młody i pełny zdrowia.
A my??..którzy coś zawinili?każdy Kowalem własnego losu jest🤝
Czujesz się czemuś winny?...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania