Czyściec

Miejsce, gdzie demon wyraża skruchę,

jest zawieszone między ziemią a niebem.

Kara dla śmiertelników i ich samych.

Czas schodzi z roli, zostają tylko oni,

czyli winni.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • KarolKacperK 5 miesięcy temu

    Świat w którym anioł ma diabła pod skórą.
    Jest gdzieś w kosmosie albo tu na naszym globie.
    Wina nieśmiertelnych że pozwalają rodzić i umierać.
    Odległość przetrwa wszystko, będą tylko ci co zapiszą się w historii.
    Matka natura jest niedojebana że wymyśliła ten cały cykl narodzin i śmierci.
    Jedyne co miało by sens to wiecznie żywy humanoidalny organizm, młody i pełny zdrowia.

  • Aeliora 5 miesięcy temu

    A my??..którzy coś zawinili?każdy Kowalem własnego losu jest🤝

  • Aeliora 5 miesięcy temu

    Czujesz się czemuś winny?...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania