D'Angelo Morgan - Jestem Legendą. Okładka
Tylna okładka:
Żadna autobiografia oraz biografia nie szokowała bardziej. Brutalność i autentyczność pochłania od pierwszych kartek. - New York Times
Morgan miał w sobie coś, co odróżniało go od reszty bokserów. Taka samo jest z tą książką - zdecydowanie się wyróżnia. - Mike Tyson
Można było o nim wiele powiedzieć. Nie należał do gości, których polubisz. Nie można mu jednak zarzucić kłamstwa, i ja wiem o tym doskonale. - Avril Gareth, wieloletnia partnerka Morgana
Jeśli coś bolało mocniej, niż ciosy D'Angelo, to są to słowa, które dostarcza czytelnikom osobiście - Ever Williams
D'Angelo Morgan we współpracy z reporterką Cathy Collins stworzyli autobiografię oddającą rzeczywistość do bólu. Wstrząsające historie i fakty z życia byłego pięściarza czasami wydają się nieprawdopodobne i niemożliwe. Poznajcie legendę. Poznajcie zabójcę i przestępcę. Poznajcie historię człowieka, który miał wszystko, czego mógł zapragnąć, i jak wielką cenę za to zapłacił.
Przednia okładka:
D'Angelo Morgan - Jestem Legendą.
[Zapraszam serdecznie do autobiografii fikcyjnej postaci, w której wątki zmyślone przeplatają się z tymi prawdziwymi :D ]
Komentarze (6)
nie wiem po co to, ale powiedzmy, że ok. Nakręcasz czytelnika, podnosisz poprzeczkę, więc mam nadzieję, że sam tekst będzie wart tych granych pod publiczkę fikcyjnych cytatów. Zerknę na pierwszą część
No, sprytnie to wymyśliłeś. Dobrze to wygląda. No, obaczym co z tego wyjdzie ;)
Dziękii :)
pochłania od - dopisalabym "czytelnika"
Taka samo - tak samo
No, no. Zapowiada się obiecująco. Czekam na więcej:)
Mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom :D Dzięki! Muszę zajrzeć jeszcze na Twój profil
Hmm, nie wiem do końca co mogę napisać. Fantazjujesz. Może wyjdzie w punkt. Zobaczymy ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania