..

.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Pasja 25.01.2017

    Pięknie ugotowaleś kaczuszkę w czerwonym chaosowym sosie. Tylko te czarne ptaki należy wystrzelać, niech nie srają. Piątka super i zdrówko

  • Pan Buczybór 25.01.2017

    Ach dziękuję za te miłe słowa.

  • Pasja 25.01.2017

    Pan Buczybór ty nie dziękuj tylko zapisz się na MasterChef do Gessler. Pzdr.

  • Ewcia 25.01.2017

    Tekst daje do myślenia .Daję 5

  • maga 26.01.2017

    Przypadkowy przechodzień to marzyciel, lub też idealista. Może tacy ludzie utrzymują ten świat aby się nie całkowicie nie zawalił. Może przypadkowy przechodzień popełnia błąd ,po przez swój nadmierny pozytywizm. Drogi Panie Buczyborze za ten tekst piątka się należy 5)

  • maga 26.01.2017

    Dopiero teraz dostrzegłem, że mam doczynienia z płcią piękną. Droga Pani ja przepraszam ı pozdrawiam.

  • Pan Buczybór 27.01.2017

    maga Panie ja facet jestem. Nie sugeruj się zdjęciem

  • Pan Buczybór 27.01.2017

    Pan Buczybór Dobra. Teraz jestem bezpłciowy.

  • Pasja 27.01.2017

    Pan Buczybór ale pan namieszał w tym swoim garze, danie jednogarnkowe pod tytułem obojnak. Pzdr.

  • Okropny 27.01.2017

    Pan Buczybór a podpis, ze kobieta 26 lat?

  • Pan Buczybór 27.01.2017

    Okropny Jestem zmiennopłciowy.

  • Okropny 27.01.2017

    Pan Buczybór raczej jesteś attention whore

  • Violet 26.01.2017

    Przydałoby się troszkę słodkiego wina do tego dania. W oczekiwaniu na deser, daję 4.
    Pozdrawiam.

  • Pan Buczybór 27.01.2017

    Deser się jeszcze piecze. Trzeba poczekać.

  • DJNŚ 30.01.2017

    Fakt, daje do myślenia. Ująłeś to w dobry sposób, ale brakował mi coś mocnego na koniec, a wyszło tak spokojnie i melancholijnie. 4

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania