Przypadkowy przechodzień to marzyciel, lub też idealista. Może tacy ludzie utrzymują ten świat aby się nie całkowicie nie zawalił. Może przypadkowy przechodzień popełnia błąd ,po przez swój nadmierny pozytywizm. Drogi Panie Buczyborze za ten tekst piątka się należy 5)
Komentarze (15)
Pięknie ugotowaleś kaczuszkę w czerwonym chaosowym sosie. Tylko te czarne ptaki należy wystrzelać, niech nie srają. Piątka super i zdrówko
Ach dziękuję za te miłe słowa.
Pan Buczybór ty nie dziękuj tylko zapisz się na MasterChef do Gessler. Pzdr.
Tekst daje do myślenia .Daję 5
Przypadkowy przechodzień to marzyciel, lub też idealista. Może tacy ludzie utrzymują ten świat aby się nie całkowicie nie zawalił. Może przypadkowy przechodzień popełnia błąd ,po przez swój nadmierny pozytywizm. Drogi Panie Buczyborze za ten tekst piątka się należy 5)
Dopiero teraz dostrzegłem, że mam doczynienia z płcią piękną. Droga Pani ja przepraszam ı pozdrawiam.
maga Panie ja facet jestem. Nie sugeruj się zdjęciem
Pan Buczybór Dobra. Teraz jestem bezpłciowy.
Pan Buczybór ale pan namieszał w tym swoim garze, danie jednogarnkowe pod tytułem obojnak. Pzdr.
Pan Buczybór a podpis, ze kobieta 26 lat?
Okropny Jestem zmiennopłciowy.
Pan Buczybór raczej jesteś attention whore
Przydałoby się troszkę słodkiego wina do tego dania. W oczekiwaniu na deser, daję 4.
Pozdrawiam.
Deser się jeszcze piecze. Trzeba poczekać.
Fakt, daje do myślenia. Ująłeś to w dobry sposób, ale brakował mi coś mocnego na koniec, a wyszło tak spokojnie i melancholijnie. 4
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania