Hahhhaa. CUDOOO. KLASYKA.
I jakie długie. Mega dluuugieeee.
"— No tak rzeczywiście mówiłaś. W oknie widziałem czarną lśniąca gitarę, czy mógłbym ją zboczyć?" - cudowny fragment, się będą przyszłe pokolenia o tym w szkołach uczyć.
To jest takie chore, mmmmmmmm, takie ee choree <3<3
Katwgorycznie muszę Cię jutro odkorkować i przywrócić do znajomychhhh.
Komentarze (38)
Mnie się podobało. Taki swoisty styl i treść:)→ Pozdrawiam:)→5
dzięki
O!
co o?
Margerita o fajne. Aż mi dech zaparło bo zaskakujące. A dlaczego dla Canu?
Jeezu
Jesteś Okropny.
Słucham Cię, synu
dzięki
Zaaaajeeebiiissssteeee <3 <3 <3
Hahhhaa. CUDOOO. KLASYKA.
I jakie długie. Mega dluuugieeee.
"— No tak rzeczywiście mówiłaś. W oknie widziałem czarną lśniąca gitarę, czy mógłbym ją zboczyć?" - cudowny fragment, się będą przyszłe pokolenia o tym w szkołach uczyć.
To jest takie chore, mmmmmmmm, takie ee choree <3<3
Katwgorycznie muszę Cię jutro odkorkować i przywrócić do znajomychhhh.
Taaaakkkiee choree. Tak baardzoo choree.
Uwielbiam <3
Totalny odlot...
A najgorsze, że nie mogłam się oderwać.
Ja też...
No ale kto zna Marg, przyzna, że długie. Miała czasem tytuły dłuższe od treści. To jest uber-sztos :)
Jakby kilka rozdziałów tutaj się ukryło... ale co by nie mówić, napracowała się dla Ciebie.
Nie wiem z jakiej to okazji ale gratulacje. Dla mnie ktoś mógłby strzelić coś takiego solidnego.
betti, nie no. To wygląda jakbym się śmiał, ale naprawdę doceniam.
Miłe to jest.
Też tak uważam.
Mar, teraz dla Bogumiła, bo mu smutno i zazdrości.
I dla mnie, bo też zazdroszczę... może być wiersz (daję słowo, że nie zabiorę)
Chcecie oboje, to napiszcie se nawzajem :)
Może i tak zrobimy... a Ty nie musisz być taki nieprzyjemny.
Na końcu jest nawiasowy uśmiech.
On sugeruje zartobliwy ton.
Ech.
Aaa to niby coś takiego, co stosujesz w przypadku Tomka... to bardzo dziękuję!
Ech, sztywniaki yakee
Dobranoc
Dobrej nocy, Bogumił.
dziękuję wszystkim za komentarze
Marg a zadedykujesz mi utwór?
Bogumił dobrze
Margerita Dziękuję.
Mam uczucie déjà lu ;)
czemu?
Margerita, już to chyba kiedyś czytałam...
nadal bez postępów...
Długie, nawet ciekawe.
Widać że się napracowalaś :)
Dzięki
Dzień dobry!
Przypominamy o obdarowywaniu zestawami – dziś o godz. 20.00.
Pozdrawiamy :)
Margerita, oto Twój zestaw:
Postać: Tłusty wampir
Zdarzenie: Nie garb się
Gatunek (do wyboru): Postapo lub (pod kątem Antologii) Horror i pochodne
Czas na pisanie: 29 września (niedziela) godz. 19.00
Powodzenia :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania