***

 

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (38)

  • Dekaos Dondi 24.07.2019

    Mnie się podobało. Taki swoisty styl i treść:)→ Pozdrawiam:)→5

  • Margerita 24.07.2019

    dzięki

  • Bogumił 24.07.2019

    O!

  • Margerita 24.07.2019

    co o?

  • Bogumił 24.07.2019

    Margerita o fajne. Aż mi dech zaparło bo zaskakujące. A dlaczego dla Canu?

  • Okropny 24.07.2019

    Jeezu

  • Bogumił 24.07.2019

    Jesteś Okropny.

  • Canulas 24.07.2019

    Słucham Cię, synu

  • Margerita 24.07.2019

    dzięki

  • Canulas 24.07.2019

    Zaaaajeeebiiissssteeee <3 <3 <3

    Hahhhaa. CUDOOO. KLASYKA.
    I jakie długie. Mega dluuugieeee.

    "— No tak rzeczywiście mówiłaś. W oknie widziałem czarną lśniąca gitarę, czy mógłbym ją zboczyć?" - cudowny fragment, się będą przyszłe pokolenia o tym w szkołach uczyć.

    To jest takie chore, mmmmmmmm, takie ee choree <3<3

    Katwgorycznie muszę Cię jutro odkorkować i przywrócić do znajomychhhh.

    Taaaakkkiee choree. Tak baardzoo choree.

    Uwielbiam <3

  • betti 24.07.2019

    Totalny odlot...

  • Tjeri 24.07.2019

    A najgorsze, że nie mogłam się oderwać.

  • betti 24.07.2019

    Ja też...

  • Canulas 24.07.2019

    No ale kto zna Marg, przyzna, że długie. Miała czasem tytuły dłuższe od treści. To jest uber-sztos :)

  • betti 24.07.2019

    Jakby kilka rozdziałów tutaj się ukryło... ale co by nie mówić, napracowała się dla Ciebie.

  • Bogumił 24.07.2019

    Nie wiem z jakiej to okazji ale gratulacje. Dla mnie ktoś mógłby strzelić coś takiego solidnego.

  • Canulas 24.07.2019

    betti, nie no. To wygląda jakbym się śmiał, ale naprawdę doceniam.
    Miłe to jest.

  • betti 24.07.2019

    Też tak uważam.

    Mar, teraz dla Bogumiła, bo mu smutno i zazdrości.

  • betti 24.07.2019

    I dla mnie, bo też zazdroszczę... może być wiersz (daję słowo, że nie zabiorę)

  • Canulas 24.07.2019

    Chcecie oboje, to napiszcie se nawzajem :)

  • betti 24.07.2019

    Może i tak zrobimy... a Ty nie musisz być taki nieprzyjemny.

  • Canulas 24.07.2019

    Na końcu jest nawiasowy uśmiech.
    On sugeruje zartobliwy ton.
    Ech.

  • betti 24.07.2019

    Aaa to niby coś takiego, co stosujesz w przypadku Tomka... to bardzo dziękuję!

  • Canulas 24.07.2019

    Ech, sztywniaki yakee

  • Bogumił 24.07.2019

    Dobranoc

  • betti 24.07.2019

    Dobrej nocy, Bogumił.

  • Margerita 25.07.2019

    dziękuję wszystkim za komentarze

  • Bogumił 25.07.2019

    Marg a zadedykujesz mi utwór?

  • Margerita 25.07.2019

    Bogumił dobrze

  • Bogumił 25.07.2019

    Margerita Dziękuję.

  • ausek 25.07.2019

    Mam uczucie déjà lu ;)

  • Margerita 25.07.2019

    czemu?

  • ausek 26.07.2019

    Margerita, już to chyba kiedyś czytałam...

  • Pan Buczybór 25.07.2019

    nadal bez postępów...

  • pkropka 30.07.2019

    Długie, nawet ciekawe.
    Widać że się napracowalaś :)

  • Margerita 31.07.2019

    Dzięki

  • Dzień dobry!
    Przypominamy o obdarowywaniu zestawami – dziś o godz. 20.00.
    Pozdrawiamy :)

  • Margerita, oto Twój zestaw:
    Postać: Tłusty wampir
    Zdarzenie: Nie garb się

    Gatunek (do wyboru): Postapo lub (pod kątem Antologii) Horror i pochodne
    Czas na pisanie: 29 września (niedziela) godz. 19.00

    Powodzenia :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania