dawno te mu
na zawsze obiecałeś mi
a może na jeszcze dłużej
nie pamiętam
tak dawno to
na pewno mówiłeś
że obiecujesz
nie wiem tylko czy obiecałeś
na pewno
dawno to wszystko…
minęło
na pewno
na zawsze obiecałeś mi
a może na jeszcze dłużej
nie pamiętam
tak dawno to
na pewno mówiłeś
że obiecujesz
nie wiem tylko czy obiecałeś
na pewno
dawno to wszystko…
minęło
na pewno
Komentarze (15)
Najlepiej niczego nie obiecywać.
Wtedy niektórych rzeczy nie będziemy pewni. Brak oparcia i stabilności.
Nie lepiej po prostu dotrzymywać obietnic?
Polaroid Nie, nie lepiej nadszarpywanie zaufania, to poważna kwestia. Zdarza mi się też z różnych nie zależnych ode mnie powodów nie dotrzymać obietnicy i nie jest to dla mnie łatwe.
Grawitacja
Rozumiem Cię..
Moje doświadczenie mówi, że obietnice powinny być składane wyłącznie w ważnych kwestiach. Wtedy o nie dbamy. Dbamy o dotrzymanie.
Jeśli jednak się nie uda (choćby z przyczyn niezależnych od nas), to momenty, gdy druga strona ma szanse na uczenie się wyrozumiałości i niepamiętliwości.
Podsumowując: obietnice zawsze uczą. Nawet niedotrzymane. Kwestia tego, by wyciągać właściwe lekcje.
Polaroid Zgadzam się, liczą się intencje. 🙂
Grawitacja
wiedziałam, że się dogadamy :D
Polaroid 🙃
Do twoich wierszy zawsze warto zajrzeć, szczególnie jak się chce od badziewia i grafomanii portalowej odpocząć :) Pozdrawiam serdecznie
...a mówiłam, że uroczy?
i nie dlatego, że popłynęły miłe słowa (choć za te bardzo Dziękuję). Raczej dlatego, że Mówisz do mnie. Mówisz, a to dla mnie cenne.
Tytuł '' dawno te mu'', trzeba jednak patrzeć jak się dzieli i co z tego wychodzi, bo tutaj wyszło ''mu'', a chyba zamiar był inny... temat wdzięczny, można dużo wycisnąć, ale chyba chciałaś na już i nie jest to przemyślane ani dopracowane, a przy tak małej ilości słów, każde ma znaczenie.
na wieki - na zawsze brzmi lepiej, na wieki to dawno temu... zresztą, nie wiem kiedy wstawiłaś, ale emocje już pewnie opadły i można chłodnym okiem... więc przeczytaj raz jeszcze i spróbuj dopracować
po 1) bardzo miło cię widzieć (czytać?:) Jest tu grono bywalców, których szczerze zmartwiła Twoja nieobecność. Nawet jeśli tylko kilkudniowa...
po 2) " dawno te mu" - dawno te (słowa) mu...
po 3) "na wieki" - do kiedy nasz wiek pozwoli, do śmierci ... i nawet po
Tak to dla mnie jest. Ma to sens?
Polaroid, nie ma, bo:
wiersz nie może, nie powinien mieć skojarzenia z ''mu'', zawsze na tym traci, dzisiaj nie mu ale jemu... dla niego itd.itp.
po wiek wieków... też to użyjesz? nie, bo na wieki nie oznacza ilości lat, tylko jednostkę czasu równą 100, to jest wiek...
Moja nieobecność, to raczej moja sprawa i nie sądzę, że do rozpatrywania pod wierszem, do którego się odniosłam, czy się mylę?
Grafomanka teraz będziesz się wyżywać na wierszach polaroid narcystyczna egoistko?
Grafomanka
... ok
Cieszę się że wróciła Grafomanka. Ma cenne i słuszne uwagi -warto je przemyśleć
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania