Dobrze, czas na komentarze merytoryczne:
Na pewno nie ode mnie. Kolejna taka jakaś miniaturka co pewnie kontynuacji mieć nie będzie. Może potencjał ma, lecz klimaty nie moje i pozdro, i pa-pa.
Nie jestem ekspertem, ale faktycznie ani to prolog ani coś innego. Potencjał owszem jest, ale tylko jak inni zauważyli w kilku zdaniach. Gdyby to inaczej zakończyć. No nie wiem, obawiam się, że skończy się na prologu.
Komentarze (15)
Ostatnio manipulacja krótkich tekstów na tym opowi.
Manipulacja czy manifestacja?
Może multiplikacja :)
Bo mądrzyć, trza się umić
Manipulacja krótkich tekstów; w sensie, że manipulują, nie, że ktoś nimi steruje.
literatx wykaż się lepiej pisząc, a nie mądrując, bo to ci naprawdę nie wychodzi.
6 komentarzy, 7 z moim, a o treści nic. Autor albo autorka z pewnością w siódmym niebie.
O treści coś.
ja napisałem o treści, w sensie, że ona napisała treść.
Czeka na opinie świadczące o napisane przez niej treści.
A sam tekst w sumie ciekawy. Tylko lepiej cyferki zapisywać słownie (co się może kłucić z mym komentarzem wyżej, ale naprawdę)
Ale pamiętaj o tym, że jednak gdy piszemy jakiś rok to piszmey już to cyfrowo :)
literatx tak, zgadzam się. Tu masz rację.
Dobrze, czas na komentarze merytoryczne:
Na pewno nie ode mnie. Kolejna taka jakaś miniaturka co pewnie kontynuacji mieć nie będzie. Może potencjał ma, lecz klimaty nie moje i pozdro, i pa-pa.
Dla mnie kapkę więcej, niż te ostatnie przerośnięte smsy. Potencjał w kilku zdaniach Zauważalny.
Pisz dalej autor/ko.
Pozdro.
To nie jest prolog; nie wiadomo, co to jest, nie wiadomo o czym i niestety nie zachęca do czytania ewentualnych kolejnych cześci.
Pozdrawiam
Nie jestem ekspertem, ale faktycznie ani to prolog ani coś innego. Potencjał owszem jest, ale tylko jak inni zauważyli w kilku zdaniach. Gdyby to inaczej zakończyć. No nie wiem, obawiam się, że skończy się na prologu.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania