.

.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • literatx 19.08.2017

    Ostatnio manipulacja krótkich tekstów na tym opowi.

  • Canulas 19.08.2017

    Manipulacja czy manifestacja?

  • Nerd 19.08.2017

    Może multiplikacja :)

  • Canulas 19.08.2017

    Bo mądrzyć, trza się umić

  • literatx 19.08.2017

    Manipulacja krótkich tekstów; w sensie, że manipulują, nie, że ktoś nimi steruje.

  • Nerd 19.08.2017

    literatx wykaż się lepiej pisząc, a nie mądrując, bo to ci naprawdę nie wychodzi.

  • Canulas 19.08.2017

    6 komentarzy, 7 z moim, a o treści nic. Autor albo autorka z pewnością w siódmym niebie.

  • literatx 19.08.2017

    O treści coś.
    ja napisałem o treści, w sensie, że ona napisała treść.
    Czeka na opinie świadczące o napisane przez niej treści.

  • Canulas 19.08.2017

    A sam tekst w sumie ciekawy. Tylko lepiej cyferki zapisywać słownie (co się może kłucić z mym komentarzem wyżej, ale naprawdę)

  • literatx 19.08.2017

    Ale pamiętaj o tym, że jednak gdy piszemy jakiś rok to piszmey już to cyfrowo :)

  • Canulas 19.08.2017

    literatx tak, zgadzam się. Tu masz rację.

  • Pan Buczybór 19.08.2017

    Dobrze, czas na komentarze merytoryczne:
    Na pewno nie ode mnie. Kolejna taka jakaś miniaturka co pewnie kontynuacji mieć nie będzie. Może potencjał ma, lecz klimaty nie moje i pozdro, i pa-pa.

  • Canulas 19.08.2017

    Dla mnie kapkę więcej, niż te ostatnie przerośnięte smsy. Potencjał w kilku zdaniach Zauważalny.
    Pisz dalej autor/ko.
    Pozdro.

  • Violet 19.08.2017

    To nie jest prolog; nie wiadomo, co to jest, nie wiadomo o czym i niestety nie zachęca do czytania ewentualnych kolejnych cześci.
    Pozdrawiam

  • Tina12 19.08.2017

    Nie jestem ekspertem, ale faktycznie ani to prolog ani coś innego. Potencjał owszem jest, ale tylko jak inni zauważyli w kilku zdaniach. Gdyby to inaczej zakończyć. No nie wiem, obawiam się, że skończy się na prologu.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania