De Exitu Generis Humani
Multa chamstia regnat et stultitia caeca per orbem,
nec dolet animus quod sapiens sapiensque peribit.
Civilisatio haec fragilis, superba, maligna,
mox ruet in cineres – et bene! Non timemus.
Veniet alia species, melior, purior ordo,
quae non erit tam rudis, tam stulta, tamque maligna.
Homo pereat! Mundus respirabit levior,
novus genus melius nascentem lucem salutat.
Komentarze (1)
***Wielu łajdaków i ślepej głupoty panuje na świecie***,. To fakt bezsporny,
ale twoja formacja ciągle krąży koło tematu wojny.
***Niech człowiek zginie! Świat odetchnie lżej,***
A kto ten nowy świat będzie oceniał ?
I dla kogo ten nowy świat będzie bez człowieka istniał?,
Pewnie sprowadzisz tu mikroby od kosmitów.
i koniecznie zostawisz Darwina , żeby wzbudził ewolucję
Jak z mikroba wyprodukować dinozaura.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania