Dekalog lemingów albo interpretacja pewnej homilii

1. Ważne, aby wierzyć.

 

2. Szanuję Boże Imię. Wzmacniam Nim przekleństwa.

 

3. Jestem pracoholikiem.

 

4. Rodzice mają zapewnione miejsce w ZOL-u.

 

5. Kawał flaka. A było inne wyjście?

 

6. Z rozkoszą przesypiam (się) w cudzych łożach.

 

7. Rozdając kradnę.

 

8. Mówię inną prawdę.

 

9. Wyjazdy integracyjne.

 

10.Tylko pożyczam sobie bez wiedzy i zgody właściciela -

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

11. „Pan Bóg człowieka stwarza – diabeł do piekła prowadzi.” Nnnno nieeee, co za bezczelność!

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Abbie Faria 11.06.2021

    Jak zawsze ciekawie i pod prąd. pięć.

  • befana_di_campi 11.06.2021

    Baaardzooo dzięki :-D

    Ser-deczne :-D

  • laura123 12.06.2021

    Dobre!

  • befana_di_campi 12.06.2021

    :)

  • Wertyt 12.06.2021

    Wyobraziłem sobie Twój uśmieszek, gdy to pisałaś :).

  • befana_di_campi 12.06.2021

    Ej, nie za bardzo się uśmiechałam; po prawdzie nie było z czego. Ale za ocenę mojego poczucia humoru dziękuję jak najpiękniej :-)

  • Szpilka 12.06.2021

    Zabawne, stawiam piątaka, bo uwielbiam zabawne ?

  • befana_di_campi 12.06.2021

    Ooo, jak po chrześcijańsku :-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania