Dekalog lemingów albo interpretacja pewnej homilii
1. Ważne, aby wierzyć.
2. Szanuję Boże Imię. Wzmacniam Nim przekleństwa.
3. Jestem pracoholikiem.
4. Rodzice mają zapewnione miejsce w ZOL-u.
5. Kawał flaka. A było inne wyjście?
6. Z rozkoszą przesypiam (się) w cudzych łożach.
7. Rozdając kradnę.
8. Mówię inną prawdę.
9. Wyjazdy integracyjne.
10.Tylko pożyczam sobie bez wiedzy i zgody właściciela -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
11. „Pan Bóg człowieka stwarza – diabeł do piekła prowadzi.” Nnnno nieeee, co za bezczelność!
Komentarze (8)
Jak zawsze ciekawie i pod prąd. pięć.
Baaardzooo dzięki :-D
Ser-deczne :-D
Dobre!
:)
Wyobraziłem sobie Twój uśmieszek, gdy to pisałaś :).
Ej, nie za bardzo się uśmiechałam; po prawdzie nie było z czego. Ale za ocenę mojego poczucia humoru dziękuję jak najpiękniej :-)
Zabawne, stawiam piątaka, bo uwielbiam zabawne ?
Ooo, jak po chrześcijańsku :-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania