Zapytaliśmy jednego z xięży exorcystów z jakimi demonami styka się najczęściej, czy jest to demon pornografji, a może odkryty niedawno demon wegetarjanizmu i gender? - obstawiam że będzie to bardziej wyspecjalizowany gejowy diaboł🤣
Podoba mi się ten tekst!! Już widzę jak TVP transmituje wywiad ze wspomnianym potępiaczem 🤣🤣
Cieszę się, potem wpadnę do Ciebie, chociaż Ty masz całą serję, ale może coś wyłowię. Ostatnio słynny był x. Michał Olszewski, exorcysta, co wyganiał ducha wegetarjanizmu salcesonem, krzycząc do opętanej: "w imię Jezusa Chrystusa żryj ten salceson!", widziałem wideo. No ale poskutkowało, weganizm rzeczywiście uformował się w sektę. Demon czytelnictwa jest dużo gorszy, bo ukryty i powiązany z podstawowym grzechem – pychą. Na szczęście wielu inteligentów przebywając z ludźmi prostymi wstydzi się swojego czytania, dla takich jest jeszcze nadzieja :D
Pozdrawiam :)
Równie groźny, albo jeszcze gorszy jest chyba demon piśmienniczy. Ludzie opętani przez takiego demona usiłują mieszać w głowie innym, sprowadzając ich na złe drogi, czyniąc zamęt w głowach niczego nie świadomych czytelników, lansując złe idee. Na niego też trzeba uważać.
Przeczytanie tego utworu, zwłaszcza zaskakującego zakończenia, jak i co po niektórych komentarzy pod nim, było ciekawą, emocjonującą i zastanawiającą podróżą po niektórych z krain rozległego oraz różnorodnego świata literatury, rzeczywiście pełnego wielu różnych zjawisk, a zdecydowanie nie wszystkie z takowych są w jakimkolwiek stopniu korzystne dla człowieka, tylko niektóre, to fakt 🤯 🙂
Komentarze (14)
Aha, "gender" proszę czytać "gender", a nie "dżender". Dziękuję :D
Zapytaliśmy jednego z xięży exorcystów z jakimi demonami styka się najczęściej, czy jest to demon pornografji, a może odkryty niedawno demon wegetarjanizmu i gender? - obstawiam że będzie to bardziej wyspecjalizowany gejowy diaboł🤣
Podoba mi się ten tekst!! Już widzę jak TVP transmituje wywiad ze wspomnianym potępiaczem 🤣🤣
Cieszę się, potem wpadnę do Ciebie, chociaż Ty masz całą serję, ale może coś wyłowię. Ostatnio słynny był x. Michał Olszewski, exorcysta, co wyganiał ducha wegetarjanizmu salcesonem, krzycząc do opętanej: "w imię Jezusa Chrystusa żryj ten salceson!", widziałem wideo. No ale poskutkowało, weganizm rzeczywiście uformował się w sektę. Demon czytelnictwa jest dużo gorszy, bo ukryty i powiązany z podstawowym grzechem – pychą. Na szczęście wielu inteligentów przebywając z ludźmi prostymi wstydzi się swojego czytania, dla takich jest jeszcze nadzieja :D
Pozdrawiam :)
Pobóg Welebor Pomiń Domeny i poczytaj sobie Opowiadania z Wileoświata: to jest seria opowiadań wszelkiej maści:)
Równie groźny, albo jeszcze gorszy jest chyba demon piśmienniczy. Ludzie opętani przez takiego demona usiłują mieszać w głowie innym, sprowadzając ich na złe drogi, czyniąc zamęt w głowach niczego nie świadomych czytelników, lansując złe idee. Na niego też trzeba uważać.
Zgadza się. Alkoholizm i samobójstwa to wśród pisarzy norma, nie tylko Hemingway. Dzięki,
Pozdrawiam :)
Pobóg Welebor
...selbst die Schweine, wenn er kritisch wurde
Orwell Farm der Tiere
Bettina, ja też lubiłem Rammstein. Może se włączę, lepiej nie rozumieć co śpiewają :)
Pobóg Welebor
Ale duch demonizmu też musi istnieć..
Bettina, słusznie, ludzie są tresowani od małego, by nie wyrażali tego co czują, a wyrażali to, czego nie czują – to jest czysty duch demonizmu :D
Przeczytanie tego utworu, zwłaszcza zaskakującego zakończenia, jak i co po niektórych komentarzy pod nim, było ciekawą, emocjonującą i zastanawiającą podróżą po niektórych z krain rozległego oraz różnorodnego świata literatury, rzeczywiście pełnego wielu różnych zjawisk, a zdecydowanie nie wszystkie z takowych są w jakimkolwiek stopniu korzystne dla człowieka, tylko niektóre, to fakt 🤯 🙂
5, pozdrawiam 😄
Ha, a powiedz, co jest warte przeczytania?
Dziękuję za fajny komentarz,
Pozdrawiam :)
Dobre, mocne i napisane "z jajem". Zacnie, mości Weleborze. :)
Ależ niezmiernie mi miło. Póki starczy tchu, będę walczył z inteligencją, tak mi dopomóż Bóg :D
Pozdrawiam :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania