text usunięty

💩

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Pobóg Welebor 03.07.2023

    Aha, "gender" proszę czytać "gender", a nie "dżender". Dziękuję :D

  • MKP 04.07.2023

    Zapytaliśmy jednego z xięży exorcystów z jakimi demonami styka się najczęściej, czy jest to demon pornografji, a może odkryty niedawno demon wegetarjanizmu i gender? - obstawiam że będzie to bardziej wyspecjalizowany gejowy diaboł🤣

    Podoba mi się ten tekst!! Już widzę jak TVP transmituje wywiad ze wspomnianym potępiaczem 🤣🤣

  • Pobóg Welebor 04.07.2023

    Cieszę się, potem wpadnę do Ciebie, chociaż Ty masz całą serję, ale może coś wyłowię. Ostatnio słynny był x. Michał Olszewski, exorcysta, co wyganiał ducha wegetarjanizmu salcesonem, krzycząc do opętanej: "w imię Jezusa Chrystusa żryj ten salceson!", widziałem wideo. No ale poskutkowało, weganizm rzeczywiście uformował się w sektę. Demon czytelnictwa jest dużo gorszy, bo ukryty i powiązany z podstawowym grzechem – pychą. Na szczęście wielu inteligentów przebywając z ludźmi prostymi wstydzi się swojego czytania, dla takich jest jeszcze nadzieja :D
    Pozdrawiam :)

  • MKP 04.07.2023

    Pobóg Welebor Pomiń Domeny i poczytaj sobie Opowiadania z Wileoświata: to jest seria opowiadań wszelkiej maści:)

  • Noico1 04.07.2023

    Równie groźny, albo jeszcze gorszy jest chyba demon piśmienniczy. Ludzie opętani przez takiego demona usiłują mieszać w głowie innym, sprowadzając ich na złe drogi, czyniąc zamęt w głowach niczego nie świadomych czytelników, lansując złe idee. Na niego też trzeba uważać.

  • Pobóg Welebor 04.07.2023

    Zgadza się. Alkoholizm i samobójstwa to wśród pisarzy norma, nie tylko Hemingway. Dzięki,
    Pozdrawiam :)

  • Bettina 04.07.2023

    Pobóg Welebor

    ...selbst die Schweine, wenn er kritisch wurde

    Orwell Farm der Tiere

  • Pobóg Welebor 04.07.2023

    Bettina, ja też lubiłem Rammstein. Może se włączę, lepiej nie rozumieć co śpiewają :)

  • Bettina 04.07.2023

    Pobóg Welebor
    Ale duch demonizmu też musi istnieć..

  • Pobóg Welebor 04.07.2023

    Bettina, słusznie, ludzie są tresowani od małego, by nie wyrażali tego co czują, a wyrażali to, czego nie czują – to jest czysty duch demonizmu :D

  • Piotrek P. 1988 05.07.2023

    Przeczytanie tego utworu, zwłaszcza zaskakującego zakończenia, jak i co po niektórych komentarzy pod nim, było ciekawą, emocjonującą i zastanawiającą podróżą po niektórych z krain rozległego oraz różnorodnego świata literatury, rzeczywiście pełnego wielu różnych zjawisk, a zdecydowanie nie wszystkie z takowych są w jakimkolwiek stopniu korzystne dla człowieka, tylko niektóre, to fakt 🤯 🙂

    5, pozdrawiam 😄

  • Pobóg Welebor 06.07.2023

    Ha, a powiedz, co jest warte przeczytania?
    Dziękuję za fajny komentarz,
    Pozdrawiam :)

  • Sufjen 06.07.2023

    Dobre, mocne i napisane "z jajem". Zacnie, mości Weleborze. :)

  • Pobóg Welebor 06.07.2023

    Ależ niezmiernie mi miło. Póki starczy tchu, będę walczył z inteligencją, tak mi dopomóż Bóg :D
    Pozdrawiam :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania