smutna deszczowa historia

dedykuję mojej jedynej miłości

 

deszcz od rana pierze brudy ulicy

coś w nim zachwyca nie wiem

może klimat poduszny może pożycie

 

szła boso niespiesznie

w dłoniach czerwone sandały rozjaśniały szarość

a krople oblepiające białą sukienkę

uwypuklały sutki i wzgórek łonowy

odkrywały po kawałku nagość szaloność pragnienie miłości

ukazywały jej oczyszczenie

 

rytm oddechu wtapiał się w monotoność szemrzących pluszczy

wyciszajacych powroty do normalności której nie ma w jej życiu i obok

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (34)

  • MartimaM 05.08.2023

    Kocham cię, przepraszam!!!

  • MartimaM 05.08.2023

    Daję5

  • jerry 05.08.2023

    MartimaM też cię kocham. Zapomnijmy o wszystkim. Buziaczek i papatki

  • MartimaM 05.08.2023

    obiecuję, że będę tobie połykać Łukaszenko

  • kamińe 05.08.2023

    MartimaM odnoś sie do tekstu
    nie do komentarzy
    śmiszna babo spamiaro

  • kamińe 05.08.2023

    MartimaM
    tu

  • kamińe 05.08.2023

    MartimaM
    przecież 78 procent twoich słuf to spammowanie
    słabe zresztą, takie wsiowe

  • MartynaM 05.08.2023

    kamińe, na szczęście każdy już chyba wie, kim jesteś... brnij dalej

  • kamińe 05.08.2023

    MartynaM
    sio chłopie

  • kamińe 05.08.2023

    MartimaM
    no........ łodnoś sie do tekstu blablanla......... zaspamowala martyna
    napisal go jery a nie lukaszeko

    nie spamuj nie spamuj ciociu

  • MartynaM 05.08.2023

    kamińe ty dobrze wiesz, poyebie, że to nie moje konto, ale musisz świrować... jakżeby inaczej

  • Bettina 05.08.2023

    MartynaM
    Jak nie twoje?
    Jak twoje, bo widzę.

  • kamińe 05.08.2023

    MartynaM
    ić se

  • MartimaM 05.08.2023

    Bettina Przepraszam, byłam dla ciebie świnią

  • Bettina 05.08.2023

    MartimaM
    Nie szkodzi.

  • Bettina 05.08.2023

    kamińe
    I?

  • kamińe 05.08.2023

    Bettina ni mom tera czasu , sio

  • kamińe 05.08.2023

    MartimaM ile w paszczu?, ja biere 120

  • jerry 06.08.2023

    MartynaM takie słowa w gębie damy? Profanacja cnót niewieścich

  • MartynaM 06.08.2023

    jerry pytasz o swoje słowa z innych kont? Fakt, przeszedłeś nawet siebie...

  • jerry 06.08.2023

    MartynaM hahahahaahahahhahahhaahahahahahaahahah

  • Bettina 05.08.2023

    Następne cztery linijki napisane są stylem ABBA (znowu rym okalający)

    ?

  • Bettina 05.08.2023

    Ja przez was śmieję się sama do siebie. A mój sąsiad już wstał. Ale ale. Nie spoko ...wziął telefon i mówi na na na !,

  • kamińe 05.08.2023

    spisz ze sonsiadem?

  • Bettina 05.08.2023

    kamińe
    Nie, w weekendy przychodzi chyba jego kobieta i wtedy tłuką się razem, czyli jedzą śniadanie, a normalnie sam się tłucze.
    Tarasy oddziela tylko śmieszna ściana.

  • kamińe 05.08.2023

    Bettina se poponglondasz chociasz,

  • jerry 06.08.2023

    Bettina siądź na leżak i odpocznij sobie pod deszczem ha ha ha

  • Bettina 05.08.2023

    jerry,

    Jakoś to chyba o koniu jest?
    W sensie kobyle?
    Niemniej, jest to możliwe.

  • jerry 06.08.2023

    O twoim koniu maleńka

  • Bettina 06.08.2023

    jerry
    Pierze o, pieczyste
    Lubię liczby rzeczywiste
    Piorę, biorę, maczam pranie
    Zamoczone me ubranie!

    Kurczę, bo za ciepło było
    A czy miło to jest miło?
    W ilu stopniach maczam palec.
    Deszczyk pada, wieszam pranie.

  • Bettina 06.08.2023

    Na miętowej polanie.

  • jerry 12.08.2023

    z rumiankiem

  • Bettina 12.08.2023

    Danke. Meeee

  • jerry 12.08.2023

    Spasiba Beeee

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania