Uwaga! Komunikat!
Ogłaszamy tworzenie nowego projektu TW 3.0!
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy jutro (poniedziałek, 23.07.2018) do wątku "TW 2.0". Obrady rozpoczną się między godziną 19 a 20.
Witaj Mar :-) Dobry tytuł. Trzy czterowersowe zwrotki, które dobrze się uzupełniają, a do tego świetny klimat wiersza. Prosty i nieskomplikowany...bo czy zawsze musi być tak jakoś trudniej w odbiorze? ;-) Myślę, że nie. Pozdrawiam, dam czwóreczkę z dużym plusem, czekając na kolejne ciekawe wierszowe propozycje z twojej strony ;-)
Komentarze (25)
Wszyscy istniejemy z wiekiem, czy to Ludzie, czy natura.5
Chciałem napisać marniejemy. Pozdrawiam
dzięki
Wiersz w sam raz na naszą wakacyjną pogodę ;) Bardzo mi się spodobał, wyobraziłam sobie ten taniec :)
dziękuję i witam
Cudnie, Mar. Sama poezja... 5
dziękuję
Koniec mi się podobał.
Baj
dzieki
Taniec żywiołów pełen magii. Serdeczne 5 ;)
dzięki
eh, no... interpunkcja jest całkiem dobrze ;)
dzieki
Ładnie Marg, to trochę wariacja tematu, który ostatnio przerabiasz trochę wiecej, ale powiem, że ta odsłona mi się podoba.
Pozdrawiam
Dzięki
średnie
dzięki
Uwaga! Komunikat!
Ogłaszamy tworzenie nowego projektu TW 3.0!
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy jutro (poniedziałek, 23.07.2018) do wątku "TW 2.0". Obrady rozpoczną się między godziną 19 a 20.
PS: Przepraszam za spam :)
dzięki Elo za informację
Jestem zaskoczona ale na plus.
danke
Margerita
Bitte
Witaj Mar :-) Dobry tytuł. Trzy czterowersowe zwrotki, które dobrze się uzupełniają, a do tego świetny klimat wiersza. Prosty i nieskomplikowany...bo czy zawsze musi być tak jakoś trudniej w odbiorze? ;-) Myślę, że nie. Pozdrawiam, dam czwóreczkę z dużym plusem, czekając na kolejne ciekawe wierszowe propozycje z twojej strony ;-)
dziękuję i witam z powrotem
:-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania