.

 

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Adam T 20.01.2017

    Moja koleżanka lubiła powtarzać, że jedynym problemem faceta jest to, że jest facetem. To opowiadanie zdaje się to, niestety, potwierdzać. Bardzo piątka ;)

  • Pasja 20.01.2017

    Wiesz zawsze zazdrościłam moim braciom że są mężczyznami. Mieli w życiu jakoś z górki. Dziękuję i pozdrawiam

  • TeodorMaj 20.01.2017

    Jeden ze słabszych Twoich tekstów. Ani on zabawny (w moim odczuciu oczywiście), ani zaskakujący. Nie oceniam.

  • Pasja 20.01.2017

    Dzięki piękne TeodorzeMaj. Pzdr.

  • obserwer 20.01.2017

    Co ona robiła w męskiej toalecie? Tekst nudny i niczego nie wnosi. Lanie wody.

  • Pasja 20.01.2017

    To on pomylił toaletę. Dzięki. Pzdr.

  • motomrówka 21.01.2017

    Bardzo żałosny obraz samca, a co gorsza, nie widzę w tym nic dziwnego. Co innego, gdyby to kobieta rozmawiała w ubikacji ze swoim pierożkiem, to by było mocna zaskakujące :) Ale, jak wynika z tego, co powiedziano w filmie Jak się pozbyć celulitu, facet to penis z doczepionym rozczarowującym mężczyzną. I o tym jest to opowiadania, dodam, iż nie nudne, a bardzo prawdziwe. ;) I w gruncie rzeczy smutne :( 5.

  • Pasja 21.01.2017

    Dzięki za trafiony komentarz i ocenę. Każdy ma prawo do swojego ja. Pzdrw

  • Freya 21.01.2017

    W kiblu człowiek musi się obnażyć, żeby zrobić te wszystkie tegesy, a że czasem co niektórzy rozbierają się nie tylko fizycznie, to już insza sprawka. heyka ;)

  • Pasja 21.01.2017

    Cała prawda i dzięki :-)

  • Pan Buczybór 21.01.2017

    Luśka Pacaciakowa jak mniemam.

  • Pasja 21.01.2017

    A nie wiedziałam, że znasz Luśkę. Dzięki.. zdrówko

  • Margerita 01.12.2017

    pięć zapraszam na Baśń o pięknej Irminie

  • Nuncjusz 01.12.2017

    pierdź

  • Margerita 01.12.2017

    Nuncjusz
    śledzisz mnie?

  • Pasja 02.12.2017

    Mar znowu wygrzebałaś, ale dzięki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania