Dla Ciebie
Jestem tutaj
Kiedy płaczesz
Kiedy jesteś sama
Jestem dla Ciebie zawsze
Czasem znikam z horyzontu
Nie słyszysz mojego głosu
Nie czujesz moich ramion
Nie widzisz wyrazu twarzy
Ale to nic nie znaczy
Zawsze jestem przy Tobie
Myśli wokół Ciebie krążą
Serce bije w rytm Twojego
Nawet jeśli kiedyś odejdziesz
Telefon wyłączysz
Odetniesz się od świata
Nawet jeżeli o mnie zapomnisz
To bez znaczenia
Dla Ciebie będę zawsze
Komentarze (11)
Piękny :) 5
Wiersze mają z reguły jakieś drugie dno, sentymentalne są dla autora, itp. Nie wiem, czy ten wiersz to miał, ale dla mnie był po prostu idealny. 5
Kocham NIkę i jej wiersze, każdy
Podpisuję się! Również każdy, tylko nie lubię pisać krótkich komentarzy xd
kochane ! :))
Dziękuję Wam ! Jejuu te komentarze są takie kochane :(
I ten wiersz i Wy jesteście słodkie,5 :)
Pod koniec zdawało mi się, że wiersz stracił trochę rytmu, ale nie szkodzi. Ładne przesłanie, sam sens mi się podobał. Na taki wiersz czekałam, zostawiam 5 :)
Urocze i słodkie to było, a jednocześnie takie lekkie. Nie będę po raz wtóry mówił, że nie znam się na poezji, ale potrafię docenić, kiedy takowa jest naprawdę dobra :)
Dziękuję baaardzo !
miałam dzisiaj potrzebę na wiersz i twój wiersz zaspokoił moją żądzę w 100 % piękne....
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania