dla Jokera
Ioker słodki aktorze
Żyj w takim humorze
Twe malowane usta
I ta żekomo glowa pusta
Lecz dla mnie jesteś mądry
A dla innych krnąbrny?
Ja cię szanować będę
Do Twoich stup pędzę
Opowiadania czytam twoje
A po nich się strasznie boję
Przytul mnie wreszcie proszę
Inne dziewczyny przed tobą skoszę
Nie mysl Dawid, że cię zdradzam
Bo tylko z Tobą po polanach się przechadzam.
Komentarze (16)
No i git
Odbierasz moją ,,miłość" :(
Musicie o nią walczyć.
Podziel się kolego, też jestem samotny :/
Joker Oddam cała
D4wid nue odbiera ja kocham cie
Sweet1D Ale muszę się dzielić z braćmi w cierpieniu
Widzę, iż wena jest z tobą. 5
Rewelacja! 5
Super daje 5 :)
I jak tu nie być trollem skoro tutejsza społeczność tworzy idealne warunki do funkcjonowania takowych
Napisał troll xD
Nie wiem co napisać. Może tylko ocenie.
5
Kurcze, wierszyk słodki jak sama autorka :). Na poprawę humoru idealny :)
Nie wiem czy te "żekome stupy" to celowy zabieg , ale dodaje całości uroku.
Pozdrawiam :)
Dedykacje są zawsze słodkie :)
I odważne :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania