dla Jokera

Ioker słodki aktorze

Żyj w takim humorze

Twe malowane usta

I ta żekomo glowa pusta

Lecz dla mnie jesteś mądry

A dla innych krnąbrny?

Ja cię szanować będę

Do Twoich stup pędzę

Opowiadania czytam twoje

A po nich się strasznie boję

Przytul mnie wreszcie proszę

Inne dziewczyny przed tobą skoszę

Nie mysl Dawid, że cię zdradzam

Bo tylko z Tobą po polanach się przechadzam.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Joker 02.01.2017

    No i git

  • D4wid 02.01.2017

    Odbierasz moją ,,miłość" :(

  • Pan Buczybór 02.01.2017

    Musicie o nią walczyć.

  • Joker 02.01.2017

    Podziel się kolego, też jestem samotny :/

  • D4wid 02.01.2017

    Joker Oddam cała

  • Sweet1D 02.01.2017

    D4wid nue odbiera ja kocham cie

  • D4wid 02.01.2017

    Sweet1D Ale muszę się dzielić z braćmi w cierpieniu

  • Pan Buczybór 02.01.2017

    Widzę, iż wena jest z tobą. 5

  • Violet 02.01.2017

    Rewelacja! 5

  • Super daje 5 :)

  • ,, 02.01.2017

    I jak tu nie być trollem skoro tutejsza społeczność tworzy idealne warunki do funkcjonowania takowych

  • TeodorMaj 02.01.2017

    Napisał troll xD

  • Tina12 02.01.2017

    Nie wiem co napisać. Może tylko ocenie.
    5

  • Enchanteuse 31.05.2017

    Kurcze, wierszyk słodki jak sama autorka :). Na poprawę humoru idealny :)
    Nie wiem czy te "żekome stupy" to celowy zabieg , ale dodaje całości uroku.
    Pozdrawiam :)

  • KarolaKorman 31.05.2017

    Dedykacje są zawsze słodkie :)

  • Enchanteuse 31.05.2017

    I odważne :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania