Dla kochanego Dziadka

Smutek ogarnia mnie,

gdy przypomnę sobie,

że nie pamiętam Cię.

 

I przykro mi jest,

że straciłam Cię

tak wcześnie.

 

Dziś tylko

babcia przypomina

mi Cię.

 

Choć nasza rozmowa

długa nie jest,

to już łzy wypełniają policzki me.

 

Wiem, że odszedłeś

po dwunastu ciężkich latach

choroby – raka.

 

Kochałeś Stwórcę i muzykę

i myślę, że to dzięki nim

tak długo przetrwałeś.

 

Wierzę,

że będzie Ci

tam lepiej.

 

Twoja wnuczka

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Tina12 01.08.2016

    Strasznie smutny. Widać że pisany z serca.
    Gdybym mogła dałabym 6.

  • Alicja 01.08.2016

    Został napisany prosto z serca. Dziękuję Ci.

  • Tina12 01.08.2016

    Alicja
    Nie ma za co.

  • Wiersz smutny, wypływający prosto z serca.
    Jakoś tak mnie wzruszył. Przepiękny, 5

  • Alicja 01.08.2016

    Jeszcze jak czytam swoje słowa, to nadal mam łzy w oczach. Dzięki :)

  • ausek 01.08.2016

    Twój tekst dotknął mojej poranionej duszy. Brak mi sów, by napisać coś więcej. :) 5

  • Alicja 01.08.2016

    Zostaje mi tylko podziękować :)

  • kesi 01.08.2016

    Wszystko co z głębi serca jest pisane, jest piękne. Wzruszyłam się czytając twój wiersz. Zostawiam 5, bo więcej dać nie można.

  • Alicja 01.08.2016

    Dziękuję bardzo :)

  • KarolaKorman 01.08.2016

    Choć nasz rozmowa - nasza
    widać, że słowa prosto z serca płynące, 5 :)

  • Alicja 01.08.2016

    Wielkie dzięki :)

  • ObcaPlaneta 01.08.2016

    Piękne słowa. Emocje... wszystko w tym utworze jest szczere, płynące z serca. Ja niestety nigdy nie poznałam swoich dziadków. Ale wszystkie historie związane ze mną to przy innej okazji i raczej na priv :) 5

  • Alicja 01.08.2016

    Dziękuję

  • Rasia 02.08.2016

    Powiem tylko tyle, że wiersz jest piękny. Jeden z piękniejszych i lepszych, jakie napisałaś. Dziękuję Ci za niego, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo pod niektórymi względami we mnie trafił. Łap piątkę.

  • Alicja 02.08.2016

    Czułam, że jest to jeden z lepszych moich wierszy ;) Dzięki :)

  • Szalokapel 23.08.2016

    Zgadzam się z moimi poprzedniczkami. Piękny wiersz. Okropna choroba, okropne uczucie po stracie bliskiej osoby... Pustka, dobrze mieć z kim powspominać stare czasy... Zostawiam piąteczkę.

  • Alicja 23.08.2016

    Dziękuję za dobre słowa :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania