Dla Polski
Czerwono biała wstęga
Nękała ją udręka
Wszyscy rozpaczali
Na sobie się poznali
A kraj o który dbali
Nie miał już wasali
Nie miał wojsk hord całych
Ani wozów wspaniałych
Ostało prawie nic
Lecz nie zapomnieli by w ojczyźnie żyć
Otoczeni ze wszystkich stron
Partyzancką podjęli broń
Walcząc ostatkami sił
Rozgromili wroga w pył
Polska, kraj ich cały
Desperacko ocalały
Komentarze (3)
100% grafo
No tam.. jobs każdy.moze se myśleć & dalsze konsekwencje - jeszcze nie teraz... :)
gniot
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania