Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Dla tych którzy ciągle mnie krytykują

Macie problem taki że zjebani jesteście i usiądziecie w cyrku w pierwszym rzędzie,że krytykować potraficie a kiedy ktoś się postara to wy narzekacie,żeby ktoś wam się kłaniał takiego beznadziejne mniemanie o sobie macie.

Średnia ocena: 2.0  Głosów: 21

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (144)

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    To dla was <333333333333333

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Chciałam wam pokazać jak bardzo was kocham

  • ausek 06.01.2017

    Jasny gwint... Co tu się znowu wyrabia?

  • Karawan 06.01.2017

    Ósmy wszedł w drgania harmoniczne. Na razie nie gasnące.

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    a ty wszedłeś w drgania ze swoim rozumem ale nie wiadomo czy drganie zabierze ci rozum czy zostawi

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Napisz bo jestem ciekawa

  • Szudracz 06.01.2017

    Tylko spokój może nas uratować.

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    realy?no

  • Ćwiartka 06.01.2017

    Powiało chłodem..

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Noi dobrze miało

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    a i dzięki za ocenę też Cię lubię

  • Ćwiartka 06.01.2017

    ÓsmyKolor ale ja nic nie oceniałam

  • negocjator 06.01.2017

    Niepotrzebnie, sama, wchodzisz w potyczki słowne, przyjmuj komentarze z większym dystansem do siebie i nie unoś się tak emocjonalnie.
    Staraj się poprawniej pisać, a nie tylko wykłócać o swoją rację.
    Jak sama widzisz, większość komentarzy nie odnosi się do tekstów, tylko jest jest pokazem własnych emocji. Pozdro :)

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Anonimie pieprz się

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ósemko kochana, jakże miło się zrobiło po lekturze dzieła Twego. Jestem poruszony, wzruszony... Absolutnie, zasłużenie i z przyjemnością... 1 ;) Miłego ;)

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Jestem zaszczycona kiedy takiej hołocie się nie podoba moja twórczość

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    A i zmien avek bo wyglądasz na nim jak dziwak

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ÓsmyKolor mój avek moja sprawa ;) A Ty zmień ton w jakim zwracasz się do ludzi.

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    TeodorMaj coś ty to ty zaczynasz capie jeden

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ÓsmyKolor Żal mi Ciebie dziecko, bardzo żal...

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    TeodorMaj Jebany huj

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    TeodorMaj pierdol się bo ja kończe dyskusje

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ÓsmyKolor Brawo! Zgłaszam do admina. Żegnam. PS. Wiesz, że takie obrażanie ludzi jest karalne?

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    TeodorMaj nie strasz jej, niepotrzeba

  • TeodorMaj 06.01.2017

    detektyw prawdy postraszyłem i jakimś cudem się ulotniła... Ciekawe kiedy wróci...

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    TeodorMaj ty też mnie obrażasz i uważasz że jest spoko

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ÓsmyKolor możesz mi napisać, w którym komentarzu Cię obraziłem? Bo jak na razie to Ty obrażasz mnie i wszystkich innych.

  • Neurotyk 06.01.2017

    Won stąd.

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    sam spierdalaj jak coś Ci nie pasi

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor Neurotyk to staly bywalec, myslisz, ze taka wypowiedzia go ,,zniszczysz"? Usun opowiadania (przynajmniej to), i bierz sie za czytanie albo wypad bo bedzie lipa, jak admin to zobaczy to bedziesz miala przerabane.

  • Ćwiartka 06.01.2017

    Mam propozycję.. taka małą troche kultury w wypowiedziach dziękuję bardzo za uwagę..

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    Zalosne. Nie bede ciebie juz pograzac, zyj tam, moze kiedys wrocisz. bez oceny

  • Nazareth 06.01.2017

    Co to? Kolejny dzieciaczek któremu krytyka drzazgą utkwiła w małym serduszku? To, że piszesz słabo jeszcze można, by próbować naprawić. Gdybyś na przykład odbierała krytykę jako lekcje nie zniewagi. Ale chamstwo wyleczyć dużo trudniej niż nauczyć kogoś poprawnie pisać. A chamstwo to to co sobą reprezentujesz. Myślisz, że robisz komuś na złość? Myślisz że ktoś się przejmuje twoimi wybrykami. Stoisz na środku, ryczysz, i tupiesz nóżką jak mała rozwydrzona panna - kolejne bezstresowo wychowane dzieciątko do, którego właśnie dotarło, że nie wszyscy chcą się nim zachwycać jak tatuś i mamusia. Jesteś śmieszna. Śmieszna - żałosna, nie śmieszna - zabawna. Mam nadzieję, że admin długo się Ciebie nie pozbędzie, żeby wszyscy mogli napatrzyć się na doskonały przykład tego jak się nie zachowywać. Pozdrawiam serdecznie.

  • Neurotyk 06.01.2017

    Naz, świetny opis charakterologiczny. Powiedziałeś, jak ojciec, mądrze i groźnie.

  • Nazareth 06.01.2017

    Neurotyk ehh, mam tylko nadzieję że bardziej jak batiuszka niż ojciec prowadzący :D

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Nie jestem dzieciaczkiem,to jest obraza a nie krytyka,ty piszesz mi o chamstwie sam jesteś chamski.Spierdalajnie nie znasz mnie więc nie pisz i nie jestem śmieszna śmieszny to ty te jesteś gburze.Nie pozdrawiaj bo to co napisałeś nie jest miłe

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Neurotyk ni znacie mnie więc nie piszcie

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor ile ty masz lat?

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy już raz Ci pisałam i więcej nie napisz

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ÓsmyKolor Moja Droga, to Ty tutaj wiedziesz prym jeśli chodzi o chamstwo i wyzywanie innych użytkowników...

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor dziewietnastolatka.... Ja pierdole

    Ja znam trzynastolatke ktora jest o stokroc madrzejsza od Ciebie...

  • Pan Buczybór 06.01.2017

    TeodorMaj O, właśnie. Szach mat

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    TeodorMaj ja nie zaczęłam tylko wy

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ÓsmyKolor PS. Wczoraj przepraszałaś, a dzisiaj się rzucasz jak oparzona. Dziwnie to trochę wygląda – śmiesznie.

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy a ja znam 22 latke która ma mózg w przeciwieństwie do Ciebie

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor Bierz krytyke jako nauke, s mie chamstwo. Sorry ze yak posse ske kleja mi sie tece ide je jmuc

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor Bierz krytyke jako nauke, s mie chamstwo. Sorry ze yak posse ske kleja mi sie tece ide je jmuc

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    TeodorMaj pomyliłam się bo nie miałam za co bo ty wy ciągle mnie obrażacie

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor Sorry to nie byl spam naprawde kleily mi sie rece.


    Wracajac do tematu - traktuj krytyke jako nauke. Ps. Mozg kazdy ma taki sam.

  • Pan Buczybór 06.01.2017

    detektyw prawdy spokojnie. Bełkoczesz..

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Pan Buczybór wy też nie zachowujecie się jak osoby dorosłe

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Pan Buczybór tylko jak dzieci i to małe koniec dyskusji

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy to jest chamskie

  • Pan Buczybór 06.01.2017

    ÓsmyKolor Nie obrażaj dzieci....

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy jakąś ci nie wierze.

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor A co to zmienia czy dziecko czy dorosly? Nie probujemy cie obrazac, przynajmniej ja nie probuje
    W czym mi nie wierzysz?

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Pan Buczybór nie jestem dzieckiem i dajcie mi już spokój

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor ZlotaRoza siostryczka

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ÓsmyKolor Mogłabyś mi napisać kiedy Cię obrazłem? Bo na razie to Ty obrażasz mnie i innych użytkowników tego portalu...

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy Nie,a co?

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor wedlug mnie powinnas dostac bana tu zagladaja dzieci kultury troche. Rozumiem zartowac sobie ale wyzywac juz wszystkich na powaznie zabawne nie jest.

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy zreszta po co robilas ten spam na forum? Sama masz zrabany mozg to nie miejsce na wykurwienie emocji

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    TeodorMaj mogę to zacytować:ÓsmyKolor Żal mi Ciebie dziecko, bardzo żal...

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy ale ja nie zaczynałam tylko wy

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy tak tak i jeszcze mnie wyzywaj od chamow bydlakow prostakow skurwieli skurwysynow kurwiszonow pedalow to myslisz ze sie wkurwie

  • TeodorMaj 06.01.2017

    ÓsmyKolor A gdzie tu jest coś obrażającego? A może poczytasz sobie swoje komentarze: "jebany huj" itp?

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy guzik prawda nie rusza mnie to

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy myślałam że tak skoro wy tak robicie,no to ja też moge

  • Violet 06.01.2017

    Jeśli nie odpowiada Ci takie towarzystwo, to daruj sobie i opuść je. Wyzywając od "hujów" nie przystoi i nie jest to oznaką Twojej dorosłości intelektualnej. Pomyślałaś może o tym, że jeśli kilka osób napisało Ci to samo, to może mają rację? Nie wydaje Ci się zastanawiające, że masz przeciw sobie tyle osób? Czy widzisz tu jeszcze jakąś przyszłość, po tym jak obraziłaś większość z nich? Pomyśl, wyciągnij wnioski, może jeszcze nie jest za późno...

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor Hahahahah pomylilas portale

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy no skoro tak napisałeś to pewnie taki jesteś

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor a na koniec napiszesz tekst pod tytulem ,,przepraszam" i albo spierdolisz albo bedziesz miala swoj wielki powrot

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    Violet ale wy to robicie i to także nie jest w porządku.

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor Ha! Nawet jak nim jestem, to co z tego? Moge byc homoseksualista i nikt mi nie zabroni

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy to kto jaka ma historie seksualna nie powinno cie w ogole interesowac

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy patrząc na wasze komentarze to chyba tak

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor A moze zacytujesz gdzie cie obrazamy? Bo piszac ze cos jest zalosne to chyba nie jest obraza

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor KURWA spierdolino odpierdol sie od mojej historii seksualnej kurwa i kropka bo na ciebie nasle milion zgloszen chuj ci w to

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy i ty się tym chwalisz że jesteś homoseksualny nie ma czym

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor Sprobuje na spokojnie. Czy ty wiesz w ogole co to znaczy???

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor A czy ja sie chwale?????????

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy ÓsmyKolor KURWA spierdolino odpierdol sie od mojej historii seksualnej kurwa i kropka bo na ciebie nasle milion zgloszen chuj ci w to

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy no to napisałeś że jesteś

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy wiem

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor A kogo obchodzi moja historia milosna???

  • Nuncjusz 06.01.2017

    detektyw prawdy ksiedza proboszcza

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy moglbym byc czarny i tez chuj to kogo obchodzi

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy nie masz się czym chwalić to jest pogańskie

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor a masz dowody na moje gejostwo? Jeszcze mi balony da no ja pierd

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy są rasisci i jednak kolor skory obchodzi

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy bo to ohydne jest

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor A jakbym byl czarny, to co bys zrobila

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy Jeśli jesteś to idz w warszawie jest tęcza,tam jest takich więcej

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy Naslala na mnie rasiste??

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor mam to gdzies

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor fajnie ide na tecze ale jak????

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    ÓsmyKolor i to w Warszawie to kurwa nie dojade

  • ÓsmyKolor 06.01.2017

    detektyw prawdy w warszawie jest musisz podejsc albo podjechac

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy dobra koncze ta rozmowe gowno warta

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy Nic z tego nie wynika

  • TeodorMaj 06.01.2017

    detektyw prawdy Przykro mi, ale tęczy już nie ma.

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    detektyw prawdy Ide do biedro pozdro jo

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    TeodorMaj No ta bo ciemnica

  • TeodorMaj 06.01.2017

    detektyw prawdy biedra też dzisiaj zamknięta... xD

  • Nuncjusz 06.01.2017

    TeodorMaj możę mu chodzi o Biedronia?

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    Nuncjusz Kto to

  • TeodorMaj 06.01.2017

    Nuncjusz Kto wie ;)

  • Nuncjusz 06.01.2017

    detektyw prawdy prezydent Słupska bodajże

  • Nazareth 06.01.2017

    ÓsmyKolor, skarbie zachowujesz się jak dziecko, więc jesteś dzieckiem. Możesz mieć lat dziewięćdziesiąt, to nie ma znaczenia, reagujesz jak rozwydrzona nastolatka - jesteś rozwydrzoną nastolatką. To co napisałem nie jest miłe, masz rację. Nie miało być. Czy jestem chamski, czy jestem gburem? Być może tak, być może nie. Wynikałoby to z definicji tych pojęć, gdybyś ją znała. Mnie to nie przeszkadza. Mogę nim być, mogę być i kimś gorszym. Tyle że, jeśli taka jest prawda, to czemu mnie zarzucasz to tylko ty, a tobie prostactwo przypisuje rzesza osób? Zastanów się nad tym, słoneczko. Prawda nie zawsze jest przyjemna, nie mniej jest prawdą. Mądrzy wyciągają z niej lekcje, głupi obrażają się i denerwują. Od ciebie zależy kim chcesz być. W dalszym ciągu i z uporem, serdecznie pozdrawiam.

  • ÓsmyKolor 07.01.2017

    Nazareth ty nie lepiej nikt Cię nie nauczył kultury,i nie słoneczko,gówno wiesz,nie jestem głupia a i nie pozdrawiaj bo mnie to wkurza

  • Nazareth 07.01.2017

    ÓsmyKolor Ty nie jesteś lepszy! Nikt Cię nie nauczył kultury, i nie mów do mnie słoneczko. Nie jestem głupia, i nie pozdrawiaj, bo mnie to wkurza. - Tak, by to należało zapisać, żeby miało jakiś sens. Pozdrawiam.

  • Pan Buczybór 06.01.2017

    Cytując Nuncjusza: "Spierdalaj".

  • illibro 06.01.2017

    Przykazanie pierwsze
    Jak wszyscy się biją
    Ty produkuj wiersze :D

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    mam problem taki ze zjebany jestem,musze usiasc w cyrku w pierwszym rzedzie, tylko krytykowac potrafie a jak ktos sie postara to ja narzekam

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    Ps - ktos podwyzszyl ocene

  • detektyw prawdy 06.01.2017

    Tylko kto

  • Kuterson 06.01.2017

    Ale żeś się, chłopie, pizdnął w bańkę. Twoje dupsko, jak widać, nie uwierzy w to, co ludzie powiedzą o tobie i twoim tekście. Cudowne osobistości ludzie wydają na świat.

  • detektyw prawdy 07.01.2017

    to nie chlop czytajze co piszesz

  • ÓsmyKolor 07.01.2017

    Nie chłop popatrz sobie na profil i sie od pitol

  • Jared 07.01.2017

    ^Czyta dyskusje do porannej kawy^ :]

  • detektyw prawdy 07.01.2017

    taa, te wczorajsze wspomnienia..

  • Frodo 07.01.2017

    No po takich tekstach to ja się nie dziwię, że krytykują...

  • Frodo 07.01.2017

    OOOOO NIEEEEEEEEEEEEE! Ona ma mojego brata w obserwowanych!!! W coś ty się wpakował!?!

  • Pan Buczybór 08.01.2017

    IWG czy Karawan?

  • detektyw prawdy 08.01.2017

    Pan Buczybór iwg

  • Pan Buczybór 08.01.2017

    detektyw prawdy wiedziałem

  • Frodo 10.01.2017

    Nie uważasz, że trochę hipokryzja z twojej strony pisać ten tekst? Bo pierdolisz o ciągłej krytyce, a sama wystawiłaś mi 1 pod każdym tekstem. Mieszkasz w okolicach Katowic?

  • Frodo 10.01.2017

    Jeśli nie to zapraszam do tego miasta. Uważam, że śmieci powinno wrzucać się do kosza.

  • Violet 10.01.2017

    Frodo nie tylko Ty dostąpiłeś tego wątpliwego zaszczytu ;)

  • ÓsmyKolor 10.01.2017

    Ja tyle co weszłam,radze Ci się zastanowić bo nie wiesz czy to ja dałam jedynkę a mógł to być każdy

  • ÓsmyKolor 10.01.2017

    Violet zakończ temat bo ja zkończyłam dyskusje

  • ÓsmyKolor 10.01.2017

    Violet czemu posądzacie mnie o coś czego nie zrobiłam?

  • Frodo 10.01.2017

    ÓsmyKolor Wiem dobrze, że to ty. Ale bólu dupy o to nie mam. I tak nie przywiązuję zbyt dużej wagi do ocen i nie będę płakał po nocach, bo mi ktoś jeden dał

  • Frodo 10.01.2017

    ÓsmyKolor Nawet jeśli to nie ty to taką sobie opinię wyrobiłaś. Nic dziwnego, że pierwsze podejrzenie padło

  • ÓsmyKolor 10.01.2017

    Frodo nie wiesz mógł to być jakiś inny troll,bo ja wyszłam już z prawy

  • ÓsmyKolor 10.01.2017

    Frodo no racja,ale to nie ja

  • Okropny 10.01.2017

    Rany, kim ty w ogóle jesteś?

  • ÓsmyKolor 10.01.2017

    w jakim sensie?

  • Nuncjusz 10.01.2017

    w kredensie

  • ÓsmyKolor 10.01.2017

    Nuncjusz no nie znam odpowiedzi na twoją odpowiedz

  • Pan Buczybór 10.01.2017

    Okropny!!!!

  • Pan Buczybór 02.03.2017

    Te dzisiejsze nastolatki to tragedia istna. Zgadzacie się kompania?

  • ÓsmyKolor 08.03.2017

    Jak masz głupio pisać to lepiej nie pisz wcale

  • Nuncjusz 08.03.2017

    Zgadzamy sie Panie Buczyborze :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania