q Autor: Neurotyk Czytano 604 razy Data dodania: 03.09.2017
Średnia ocena: 3.0 Głosów: 12
Zaloguj się, aby ocenić36
Komentarze (27)
Anonim03.09.2017
Tekst świetny w swym przekazie ! :-) Bardzo podobają mi się dwa wersy " Dłoń zawsze jest mnoga.
Jeśli człowiek ma jedną, szuka drugiej." Życiowe i prawdziwe :-)
Tak zwana "wyliczanka" w tym wierszu nazywa się powtórzeniem, które zastosowane w tym wierszu podkreśla, że autor chce zwrócić uwagę na daną sprawę. Dla jednych nadużycie słowa, dla innych dobry sposób na podkreślenie głównej myśli tekstu :-)
Tak, będę patrzyła na ręce i wyliczała sobie... dłoń potrzebna, dłoń mnoga, dłoń przyjazna, dłoń ciepła, dłoń skromna, dłoń wrażliwa, dłoń cierpliwa, dłoń praktyczna... litania. Nie kupuję tego, chociaż jestem osobą wierzącą.
Co sie z Toba dzieje?, czekaj, trzeba sprawdzic, czy nie masz goraczki.
Ja wiem, ze Ty tak po ironiczno chamsku tako emote, ale I tak: cos sie oststnio wyrabia z Toba, moze to ten wiek sredni, w ktory szturmem wkraczasz.
Komentarze (27)
Tekst świetny w swym przekazie ! :-) Bardzo podobają mi się dwa wersy " Dłoń zawsze jest mnoga.
Jeśli człowiek ma jedną, szuka drugiej." Życiowe i prawdziwe :-)
Nie podoba mi się ta wyliczanka. Nienawidzę powtórzeń. Sorry, uważam, że stać Ciebie na to, żeby napisać to ciekawie i lirycznie.
Lubię też wyliczanki :)
Tak zwana "wyliczanka" w tym wierszu nazywa się powtórzeniem, które zastosowane w tym wierszu podkreśla, że autor chce zwrócić uwagę na daną sprawę. Dla jednych nadużycie słowa, dla innych dobry sposób na podkreślenie głównej myśli tekstu :-)
Art, Betti nie jest fanką tego typu zabiegu, już to powiedziała :)
Neurotyk ;-)
Ukryty przekaz, daje za to 5
Proponuje nie powielać tytułu. Będzie o jedną dłoń mniej.
Szudracz, tak jak zapisałęm jest ładniej, mniejszą czcionką :)
Neurotyk Sugestia czysto estetyczna. Nie podważam Twojego zdania. :)
Tak, będę patrzyła na ręce i wyliczała sobie... dłoń potrzebna, dłoń mnoga, dłoń przyjazna, dłoń ciepła, dłoń skromna, dłoń wrażliwa, dłoń cierpliwa, dłoń praktyczna... litania. Nie kupuję tego, chociaż jestem osobą wierzącą.
Bett, jako tradycjonalista i katol, będę się podlił jak przy litanii :)
Neurotyk popraw ten wiersz i mnie nie denerwuj, ja Ciebie proszę.
betti he he he :)
Betti, dam Ci jeszcze dwie wariacje na temat dłoni - ten tekst w innej formie. Zobaczymy, co lubisz, co tygrysy lubieją naprawdę :)
betti, ale to urlopie, za trzy dni najprędzej. Nie biorę laptopa, wiec nie bede mógł pisać za bardzo.
* po urlopie
Neurotyk ja nie jestem tygrysem... ja tylko lubię dobrą poezję.
betti ja też, stąd tyle grafomanii na drodze do doskonałości :)
Co się pod tą dłonią kryje.? Zgadywać nie muszę. :)
Nie ma to jak pomocna dłoń :)
Straszne gowno.
Stary, nooo :(((.
Coz Ty ostatnio?
Czekam z niecierpliwoscia na Twoje harce w kwiaciarni, bo to jest beznadziejne.
Beda tak samo gowniane :*)
Neurotyk A ja się tak starałam. :(
Szudracz , jeszcze wszystko przed nami :) Jestem na urlopie w Gdansku. W czwartek wroce i w piatek zaczne pisac czekajac na nowe notatki:)
Neurotyk ok, najwyżej wyśle Cię do kwiaciarni po kwiaty. :) Nawet już mam plan dla kogo. :)
Jezu, Stary, wyslales mi tako emote:
:*
Co sie z Toba dzieje?, czekaj, trzeba sprawdzic, czy nie masz goraczki.
Ja wiem, ze Ty tak po ironiczno chamsku tako emote, ale I tak: cos sie oststnio wyrabia z Toba, moze to ten wiek sredni, w ktory szturmem wkraczasz.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania