q

q

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Anonim 03.09.2017

    Tekst świetny w swym przekazie ! :-) Bardzo podobają mi się dwa wersy " Dłoń zawsze jest mnoga.
    Jeśli człowiek ma jedną, szuka drugiej." Życiowe i prawdziwe :-)

  • betti 03.09.2017

    Nie podoba mi się ta wyliczanka. Nienawidzę powtórzeń. Sorry, uważam, że stać Ciebie na to, żeby napisać to ciekawie i lirycznie.

  • Neurotyk 03.09.2017

    Lubię też wyliczanki :)

  • Anonim 03.09.2017

    Tak zwana "wyliczanka" w tym wierszu nazywa się powtórzeniem, które zastosowane w tym wierszu podkreśla, że autor chce zwrócić uwagę na daną sprawę. Dla jednych nadużycie słowa, dla innych dobry sposób na podkreślenie głównej myśli tekstu :-)

  • Neurotyk 03.09.2017

    Art, Betti nie jest fanką tego typu zabiegu, już to powiedziała :)

  • Anonim 03.09.2017

    Neurotyk ;-)

  • Krystian244 03.09.2017

    Ukryty przekaz, daje za to 5

  • Szudracz 03.09.2017

    Proponuje nie powielać tytułu. Będzie o jedną dłoń mniej.

  • Neurotyk 03.09.2017

    Szudracz, tak jak zapisałęm jest ładniej, mniejszą czcionką :)

  • Szudracz 03.09.2017

    Neurotyk Sugestia czysto estetyczna. Nie podważam Twojego zdania. :)

  • betti 03.09.2017

    Tak, będę patrzyła na ręce i wyliczała sobie... dłoń potrzebna, dłoń mnoga, dłoń przyjazna, dłoń ciepła, dłoń skromna, dłoń wrażliwa, dłoń cierpliwa, dłoń praktyczna... litania. Nie kupuję tego, chociaż jestem osobą wierzącą.

  • Neurotyk 03.09.2017

    Bett, jako tradycjonalista i katol, będę się podlił jak przy litanii :)

  • betti 03.09.2017

    Neurotyk popraw ten wiersz i mnie nie denerwuj, ja Ciebie proszę.

  • Neurotyk 03.09.2017

    betti he he he :)

  • Neurotyk 03.09.2017

    Betti, dam Ci jeszcze dwie wariacje na temat dłoni - ten tekst w innej formie. Zobaczymy, co lubisz, co tygrysy lubieją naprawdę :)

  • Neurotyk 03.09.2017

    betti, ale to urlopie, za trzy dni najprędzej. Nie biorę laptopa, wiec nie bede mógł pisać za bardzo.

  • Neurotyk 03.09.2017

    * po urlopie

  • betti 03.09.2017

    Neurotyk ja nie jestem tygrysem... ja tylko lubię dobrą poezję.

  • Neurotyk 03.09.2017

    betti ja też, stąd tyle grafomanii na drodze do doskonałości :)

  • Szudracz 03.09.2017

    Co się pod tą dłonią kryje.? Zgadywać nie muszę. :)

  • Tina12 03.09.2017

    Nie ma to jak pomocna dłoń :)

  • Niemampojecia96 04.09.2017

    Straszne gowno.
    Stary, nooo :(((.
    Coz Ty ostatnio?

    Czekam z niecierpliwoscia na Twoje harce w kwiaciarni, bo to jest beznadziejne.

  • Neurotyk 04.09.2017

    Beda tak samo gowniane :*)

  • Szudracz 04.09.2017

    Neurotyk A ja się tak starałam. :(

  • Neurotyk 04.09.2017

    Szudracz , jeszcze wszystko przed nami :) Jestem na urlopie w Gdansku. W czwartek wroce i w piatek zaczne pisac czekajac na nowe notatki:)

  • Szudracz 04.09.2017

    Neurotyk ok, najwyżej wyśle Cię do kwiaciarni po kwiaty. :) Nawet już mam plan dla kogo. :)

  • Niemampojecia96 04.09.2017

    Jezu, Stary, wyslales mi tako emote:
    :*

    Co sie z Toba dzieje?, czekaj, trzeba sprawdzic, czy nie masz goraczki.
    Ja wiem, ze Ty tak po ironiczno chamsku tako emote, ale I tak: cos sie oststnio wyrabia z Toba, moze to ten wiek sredni, w ktory szturmem wkraczasz.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania