,Autor: refluksCzytano 445 razyData dodania: 29.10.2017
Średnia ocena: 3.5 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić21
Super, rekluks. Z jajem, z dystansem, z przekazem.
Caplulas No, też uważam że administracji pociekło po rajtach.
Czasem takie inwazje się zdarzają. Stałeś po prostu na polu, jak leciały bombowce. Nic to. Następnym razem, kto inny będzie stał.
Stopami nadany telegram. Odwet stopą w wdepnięty w trumnę. ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Super, rekluks. Z jajem, z dystansem, z przekazem.
Caplulas No, też uważam że administracji pociekło po rajtach.
Czasem takie inwazje się zdarzają. Stałeś po prostu na polu, jak leciały bombowce. Nic to. Następnym razem, kto inny będzie stał.
Stopami nadany telegram. Odwet stopą w wdepnięty w trumnę. ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania