Do Ani
Kocham cię
Wiesz nie potrafię to określić
To za trudne na mój mały rozum
Ale kocham cię...
Za twoją troskę
Za wszystko co dla mnie robisz...
Kocham cię...
Wybacz mi za moje nałogi... I za obietnice niespełnione...
Zegar wkrótce uderzy razy dziewięć
I pójdziesz
To mimo to kocham cię...
Ania
Komentarze (10)
Zdecydowanie suabe
Nie jest to poezja wysokich lotów, ale uroczy, subtelny i bardzo miły przekaz :)
Mniej więcej to miałem napisać.
Lichutka poezja, ale taki spod serducha prosto.
O, w końcu coś miłego.
Brawo, szybko się uczysz.
Je ci z ręki. Ale masz metody.
Się dziewczyna ucieszy jak dostanie taki liścik. Tyle że powinno być >Wiesz nie potrafię TEGO określić<
To jest czysta, czyściutka grafomania.
Grafomania wymaga wprawy i zaparcia. Ten koleś może być dopiero na początku drogi.
eee tam grafomania. Miły liścik do dziewczyny i tyle.
Pan Buczybór jaki koleś? Podpis ''Ania'', czyli Ania do Ani.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania