do jednego ciula
miernoty intelektu
z wyraźnym wpisem oceny dostatecznej
na życie i tylko na życie
jesteś jak zaczyn pleśni na napletku
zanim myśli ułożą się w słowa
staniesz się nic nieznaczącym bytem
zostanie tylko blizna
zaschnie spłowieje i wrośnie w rzyć jak tępa żyletka
Komentarze (77)
Ciong druta frajerze xD
Poczułeś się ciulem Łukaszenko ha ha ha
jerry Tak. wypychając twoje usta po brzegi ha ha
Łukaszenkow tym wpisem zadeklarowałeś się jako pedał buhahaha
I jeszce pytanko - czy w obsrane odbyty pchasz też fujarę?
jerry A co masz problemy ze zwieraczami?
Udostępnię tobie prysznic, żebyś się umył przed xD
Łukaszenkow jesteś pierwszym homosiem na opowi. Tylko dlaczego tak póżno się odkryłeś?
A ten twój prysznic już nie jeden homoś widział hahaha
A co znaczy "pedał"?
Spójrz w lustro, to się dowiesz buhahahah
Mozesz mnie nazywać "pedałem", to mi nie przynosi ujmy, szanuję każdego człowieka.
Ty i szacunek buhahahah
I to jest bardzo piękna odpowiedź, miło przeczytać coś takiego :)
Pobóg Welebor z całym szcunkiem chylę czoła
jerry, bardzo mi miło. Wszyscyśmy braćmi i siostrami. Kto się lubi, ten się czubi ;)
jerry, w zasadzie odpowiadałem Łukaszence, ale tym lepiej :)
Pobóg Welebor a myslałem, że mnie. trzeba było zaznaczyć
jerry, wiem, przepraszam, myślałen, ze tylko Łukaszenko będzie miał informację. Coś tu jest pojebane.
Pobóg Welebor kochasz Łukaszka - nie wiedziałem
jerry, kim jesteś?
Pobóg Welebor sobą
jerry, ja też jestem sobą, czyli jesteśmy tym samym... Czy to nie cudowne?
Pobóg Welebor cicho, bo się wyda i będą latać za nami
jerry, genjalne, masz fana :D
Pobóg Welebor jakiego, skoro to my dwa w jednym jak szampon na mendy
jerry, no tak, ale można być swoim własnym fanem :D
Pobóg Welebor jeśli lubisz miec wszystko przy sobie to bądź mną, a ja tobą
jerry, nikt jeszcze nie złożył mi podobnej propozycji. Niestety admin moich textów już nie puszcza... Może założymy sobie wspólne konto? Co Ty na to?
jerry, kurwa, a potem wszyscy będą mieli jedno konto i będziemy jednością...
Pobóg Welebor połączmy znaki w jeden wielki awatar i przekażmy sobie znak pokoju
Pobóg Welebor i zapanuje miłość i hemostat
Jestem za, a nawet przeciw
jerry :D
Dajesz tylko świadectwo tego, ze jesteś ograniczonym debilem...
A ty frajer
jerry Zaprzeczam, ale ty widzę nie...
ciong druta jerry na zdrowie, bo po to zostałeś stworzony xD
Łukaszenkow pierwszy przyciągnąłeś się pod mój ryj homosiu
witam tęczową brać
o żesz taka jego mać
wypnę się i mogę dać
lubię też do ryja brać
Prawicowy kryptogej z ciebie wyszedł?
Łukaszenkow
kusz klękam z ryjem łotfartym
ja kcę ciongnońć druta ja
Idź akwadarowi obciąg
Łukaszenkow ja tesz kcę
kamińe lubi się naciagać w sobie homoś hahahahah
jerry Czyli ty o nim też tak myślisz?
Łukaszenkow to o tobie homosiu
weśta mię braty
na dwa baty
Akwadar i jego kobyłka cię wezmą xD
Łukaszenkow
no takie rozgawory to ja lubiem
Łukaszenkow szukasz pomocy hahahah
kamińe Zabawcie się we trójkę
odpaliłem drugi palnik
Łukaszenkow odpuszczasz frajerze
jerry Przyglądam się
Łukaszenkow miękiszonem jesteś frajerze buhahahah
jerry weś mię
chę cię
koham cię
jerry Przecież ty nie istniejesz bez moich wpisów ;)
pierwszy homoś opowi. się kryguje hahahahha
Łukaszenkow aaaaaaaaaaaaa tera jusz jusz
kamińe to lukaszenko jest napalony na druta
kamińe Przełknij to jakoś
no co jezd?
klencze i klencze
dawać hłopy
parada to ściema
tu som prawdziwe menszyzny
oh ah oj
ałłłłłłłłłłłłłłłłlaaaaaaaaaaa
Nadziałeś się na akwadara?
Łukaszenkow zabujaleś się w Akwadarze hahahah
a ide se
nikt mię tu nie kce
smutnym pa
Kamine wezmę cię w pysk, a Lukaszek w osrane kakaowe oko, bo oo za takiim przepada hahahahah
jerry yessssssssssss
kamińe i łukasia bzykniemy z przodu i z tyłu xD
Łukaszek mnie wołał, więc jestem xD
Chce kakaowego oczka hahahah
jerry muwisz masz myszko
kamińe nie dawaj tak szybko, bo cię posądzą o kures..o
jerry ale ja korwom jezd przecie o
kamińe wszyscy jesteśmy, oprócz ichnich hahahah
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania