do M ten skrócik taki na szybko bez kurtuazji jedynkowej

gdyby tak ludzie potrafili przebaczać

i nie zderzać się ze śliną nienawiści

pluć na tynk

ale z odległosci beznamietnej

i bez bycia ludzką świnią

bo zwierzęce mają kopytka

ale i klasę

 

ty nigdy jej nie bedziesz mieć...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • MartynaM 04.06.2023

    Ojojoj... jerry chyba się zdenerwował... jak mi przykro. hahahaha

  • jerry 04.06.2023

    Przykro ci dopiero będzie, mitomanko zasyfiona

  • MartynaM 04.06.2023

    Hamulce ci wysiadły... no, no...

  • jerry 04.06.2023

    MartynaM sama zaczęłaś ha, ha, ha Podniecaj sie kościotrupie ha, ha, ha

  • MartynaM 04.06.2023

    jerry, ty raczej nie jesteś w stanie kogoś podniecić... nie pochlebiaj sobie. Hahahaha

  • jerry 04.06.2023

    MartynaM ale pragnęłaś mnie? Przyznaj się, lubisz takie checheszki ha, ha, ha

  • MartynaM 04.06.2023

    jerry, ja sobie nawet wyobrazić nie mogę, że ktoś mógłby ciebie pragnąć. Bez urazy...

  • przemastt 04.06.2023

    Dobre :) pozdrawiam

  • jerry 13.06.2023

    Dobre, bo jestem dobry :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania