Do mikrofonu słów kilka, czyli znowu tu zaglądam

Yyy, no dzień dobry, czy coś w tym stylu. Nie było mnie tu kolejne pół roku, czyli póki co pisze, przerwa, pisze, przerwa. Dzisiaj stwierdziłem, że wpadnę, odświeżyć wspomnienia, poczytać, a może i coś skrobnąć i stwierdziłem, że przydałoby się wyjaśnienie mojego arcychujowego zachowania. Otóż znikam sobie tak często dlatego, że niedawno rozpocząłem naukę w technikum, przekonałem się pełną parą, że to nie to samo co gimnazjum, że zrobię słodkie oczka do nauczyciela i dostanę 3 ;) No i w sumie odstawiłem opowiadania na rzecz muzyki, jak ktoś rapu słucha, to mogę tu coś wrzucić. Planuję póki co w jakiś sposób zmienić styl swojego pisania, więc pewnie serię, które obecnie prowadzę zmienią się w jakiś sposób ;)

To chyba tyle, Peace, yo.

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Canulas 24.03.2018

    Kamień ze serca

  • Kim 25.03.2018

    Elo!

  • Nuncjusz 25.03.2018

    No ok. Działaj

  • Ewoile 25.03.2018

    Widzę, że migrujesz, jak ja ;) Mi tym razem udało się zapuścić tu korzenie na dłużej, siedzę tu już jakieś dwa miechy, a za mną dwie półroczne przerwy od Opowi, także wiem o czym mowa ;)
    Tylko nie rezygnuj z fantasy, kolego, weny.

  • Pan Buczybór 25.03.2018

    no, dobrze, że żyjesz i pisz dalej

  • Skryty 25.03.2018

    To ja czekam na rap!

  • fanthomas 25.03.2018

    powodzenia w tworzeniu

  • Margerita 25.03.2018

    też Ci życzę dużo weny no i powodzenia w pisaniu

  • Grubas 25.03.2018

    Dzięki wszystkim za ciepłe słowa ;) Dziś wieczorkiem prawdopodobnie wrzucę owoc mojej muzycznej pracy xD Stay Tuned

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania