Do mikrofonu słów kilka, czyli znowu tu zaglądam
Yyy, no dzień dobry, czy coś w tym stylu. Nie było mnie tu kolejne pół roku, czyli póki co pisze, przerwa, pisze, przerwa. Dzisiaj stwierdziłem, że wpadnę, odświeżyć wspomnienia, poczytać, a może i coś skrobnąć i stwierdziłem, że przydałoby się wyjaśnienie mojego arcychujowego zachowania. Otóż znikam sobie tak często dlatego, że niedawno rozpocząłem naukę w technikum, przekonałem się pełną parą, że to nie to samo co gimnazjum, że zrobię słodkie oczka do nauczyciela i dostanę 3 ;) No i w sumie odstawiłem opowiadania na rzecz muzyki, jak ktoś rapu słucha, to mogę tu coś wrzucić. Planuję póki co w jakiś sposób zmienić styl swojego pisania, więc pewnie serię, które obecnie prowadzę zmienią się w jakiś sposób ;)
To chyba tyle, Peace, yo.
Komentarze (9)
Kamień ze serca
Elo!
No ok. Działaj
Widzę, że migrujesz, jak ja ;) Mi tym razem udało się zapuścić tu korzenie na dłużej, siedzę tu już jakieś dwa miechy, a za mną dwie półroczne przerwy od Opowi, także wiem o czym mowa ;)
Tylko nie rezygnuj z fantasy, kolego, weny.
no, dobrze, że żyjesz i pisz dalej
To ja czekam na rap!
powodzenia w tworzeniu
też Ci życzę dużo weny no i powodzenia w pisaniu
Dzięki wszystkim za ciepłe słowa ;) Dziś wieczorkiem prawdopodobnie wrzucę owoc mojej muzycznej pracy xD Stay Tuned
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania