XXX.
XXXAutor: BogumiłCzytano 616 razyData dodania: 07.05.2019
Średnia ocena: 3.7 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić22
Całkiem fajne opowiadanie :) Spodobał mi się tytuł, gdy zrozumiałam o czym jest tekst: " Do nieba poszli boso". Pozdrawiam.
O księdzu Ignacym Skorupce i kilkuset innych polskich żołnierzach ochotnikach, gimnazjalistach, licealistach, studentach, którzy z własnej woli bronili Polski w 1920 roku przed bolszewikami. Dziękuję za przeczytanie i miły komentarz.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Całkiem fajne opowiadanie :) Spodobał mi się tytuł, gdy zrozumiałam o czym jest tekst: " Do nieba poszli boso". Pozdrawiam.
O księdzu Ignacym Skorupce i kilkuset innych polskich żołnierzach ochotnikach, gimnazjalistach, licealistach, studentach, którzy z własnej woli bronili Polski w 1920 roku przed bolszewikami. Dziękuję za przeczytanie i miły komentarz.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania