Do połowy

Poszła do sypialni pierwsza.

 

Kiedy wszedłem, leżała już bokiem, twarzą do ściany.

Telefon świecił przy jej dłoni.

 

Zgasł dopiero, gdy materac ugiął się po mojej stronie.

Przy łóżku stała szklanka.

 

Ta sama co zawsze.

 

Do połowy pełna.

Zwykle sięgała po nią po ciemku.

 

Tym razem była nieruszona.

 

Położyłem się przy samym brzegu.

Kołdrę miała podciągniętą pod brodę.

 

Poduszka ze środka została między nami, pionowo.

 

– Możesz ją zabrać?

 

Przełożyłem ją na krzesło z moimi rzeczami.

 

Nad ranem szklanka stała tak samo.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (29)

  • Sokrates 3 tygodnie temu

    Krajobraz po kłótni?

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Sokrates, tak, ale po takiej cichej. Bez rzucania talerzami. Z poduszką jako barykadą.

  • Grafomanka 3 tygodnie temu

    A może ona kogoś ma? Pierwsza chodzi spać, ale telefon świeci się od wiadomości. Odwraca się do ściany, żeby za blisko nie być, kołdra pod brodą... tylko czemu poduszka jej przeszkadza w środku i ta szklanka nienaruszona, jakby czymś innym była zajęta... całą noc.

    To jest temat, co najmniej, na 500 wpisów... xD

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Grafomanka, zostaw zdradę, tam nawet szklanka stała jak stała.

  • Grafomanka 3 tygodnie temu

    No właśnie... i to mnie martwi, bo jakby nastąpiło pogodzenie, to pewnie by wypiła, dla ochłody, to co w szklance...

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Graf, zostawiam cię z tym zmartwieniem.

  • Grafomanka 3 tygodnie temu

    NinjaC, no trudno, może jakoś to przeżyję, ale łatwo nie będzie...

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Graf, jakoś obie wytrzymacie ;)

  • Grafomanka 3 tygodnie temu

    xD

  • Starszy Woźny 3 tygodnie temu

    W szklance była jej sztuczna szczęka.
    którą przed snem wyjęła.
    NO!

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Interpretacja na poziomie woźnego.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Starszy, i schowała pod poduszkę. 😂

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    NinjaC kloszarda

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ ale jaja 🙄

  • realista 3 tygodnie temu

    Po prostu dziewczynę ogarnęła nostalgia
    że *to se juz ne wrati* co było to minęło.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Może coś się jeszcze tli.

  • realista 3 tygodnie temu

    NinjaC .Zasada małżeńska jest taka .
    Możemy się spierać nawet ostro
    Ale jak nie znajdziemy wspólnego zdania
    To wieczorem nie pamiętamy o co nam poszło.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista, ok, biorę to za dobre słowo. Trzymaj się.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Nie ma świeżości, wpadasz w marazm.
    Jebnij czymś po nerwach, niech poruszą się ściany.
    I ta kobieta ożyje.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Cukier, ściany to sobie porusz u siebie. Tu wystarczyło, że szklanka nie drgnęła.Pozdrawiam.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    NinjaC spoko, ostani raz coś ode mnie.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Cukier, bez sceny. Weszłaś ostro, ja odbiłem ostro. Tyle.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, następna.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    I to jest błąd, zasnąć bez wyjaśnienia sytuacji. Rano bywa gorzej.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Może rano tarcie będzie, bo robi się chyba za cicho.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    NinjaC z utopsji, coś zostawione samo sobie może wykiełkować. W kompletnie niespodziewany sposób.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    JagVetInte, ale tam nigdzie nie jest nazwane, że coś im leży na wątrobie ;)

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    NinjaC No niby nie xD ale coś tam wisi w powietrzu jednak 🤔

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Ale jeszcze gadają, będzie dobrze ;) na koniec granica zdjęta.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania