Do przyjęcia

Możemy przyjąć tę międzymiłość,

nieco już starą, jakby nie było,

trochę otyłą.

Średnia ocena: 1.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Dziena hiena godzinę temu

    Wy tutaj trollujecie takimi teksami, ta?

  • Absens godzinę temu

    Trolujecie?
    Po pierwsze dlaczego w liczbie mnogiej?
    Po drugie o co Ci chodzi? Kwestia gustu, jak zawsze zresztą.
    Ja piszę krótkie formy bo takie lubię i nie czepiam się bardziej "krągłych" tekstów.

  • Szudracz

    Dobre, że ktoś to zauważył. Ten trend panuje tu już długo.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania