Możemy przyjąć tę międzymiłość,
nieco już starą, jakby nie było,
trochę otyłą.
Do przyjęciaAutor: AbsensCzytano 19 razyData dodania: 24.06.2026
Średnia ocena: 1.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić5
Wy tutaj trollujecie takimi teksami, ta?
Trolujecie? Po pierwsze dlaczego w liczbie mnogiej? Po drugie o co Ci chodzi? Kwestia gustu, jak zawsze zresztą. Ja piszę krótkie formy bo takie lubię i nie czepiam się bardziej "krągłych" tekstów.
Dobre, że ktoś to zauważył. Ten trend panuje tu już długo.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Wy tutaj trollujecie takimi teksami, ta?
Trolujecie?
Po pierwsze dlaczego w liczbie mnogiej?
Po drugie o co Ci chodzi? Kwestia gustu, jak zawsze zresztą.
Ja piszę krótkie formy bo takie lubię i nie czepiam się bardziej "krągłych" tekstów.
Dobre, że ktoś to zauważył. Ten trend panuje tu już długo.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania