31.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Beletrystka 30.03.2017

    Bardzo ładnie, prosto i sensem. Ciekawe i spójne rymy. Pozdrawiam. :)

  • Anonim 30.03.2017

    ale że prosto, to że prostacko, czy że prosto, to nie krzywo, bo się zmartwiłam. że prosto z mostu?

  • Beletrystka 30.03.2017

    Nie, nie, nie o to chodzi. :) Prosto to znaczy konkretnie, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. :)

  • Anonim 30.03.2017

    uff, puff, dziękuję.

  • Szudracz 30.03.2017

    Pada u mnie śnieg i jest zimno, na pocieszenie.:)
    Chciała bym się zamienić, na to ciepło wiosenne. :)

  • Szudracz 30.03.2017

    Chciałabym*

  • Anonim 30.03.2017

    u mnie też nie jest gorąco, ale w sobotę będzie cieplusio, podobno :)
    mieszkasz z eskimosami w iglo? pozdrów misie :)

  • Szudracz 30.03.2017

    chrum Nie tylko w zimnej Skandynawii.:)Pozdrowię dziękuję.:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania