!
31.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 365 razyData dodania: 30.03.2017
Średnia ocena: 3.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić12
Bardzo ładnie, prosto i sensem. Ciekawe i spójne rymy. Pozdrawiam. :)
ale że prosto, to że prostacko, czy że prosto, to nie krzywo, bo się zmartwiłam. że prosto z mostu?
Nie, nie, nie o to chodzi. :) Prosto to znaczy konkretnie, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. :)
uff, puff, dziękuję.
Pada u mnie śnieg i jest zimno, na pocieszenie.:) Chciała bym się zamienić, na to ciepło wiosenne. :)
Chciałabym*
u mnie też nie jest gorąco, ale w sobotę będzie cieplusio, podobno :) mieszkasz z eskimosami w iglo? pozdrów misie :)
chrum Nie tylko w zimnej Skandynawii.:)Pozdrowię dziękuję.:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
Bardzo ładnie, prosto i sensem. Ciekawe i spójne rymy. Pozdrawiam. :)
ale że prosto, to że prostacko, czy że prosto, to nie krzywo, bo się zmartwiłam. że prosto z mostu?
Nie, nie, nie o to chodzi. :) Prosto to znaczy konkretnie, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. :)
uff, puff, dziękuję.
Pada u mnie śnieg i jest zimno, na pocieszenie.:)
Chciała bym się zamienić, na to ciepło wiosenne. :)
Chciałabym*
u mnie też nie jest gorąco, ale w sobotę będzie cieplusio, podobno :)
mieszkasz z eskimosami w iglo? pozdrów misie :)
chrum Nie tylko w zimnej Skandynawii.:)Pozdrowię dziękuję.:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania