!
04.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 356 razyData dodania: 20.02.2017
Średnia ocena: 3.3 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić10
O ile lubię wszystko co głupie i absurdalne, tak to opowiadanie jakoś mi nie podeszło. Ale 4 dam.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
O ile lubię wszystko co głupie i absurdalne, tak to opowiadanie jakoś mi nie podeszło. Ale 4 dam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania