Dobry człowiek

Bądz dobrym człowiekiem,bo być może za parę lat spojrzysz w lustro, a w odbiciu będziesz dostrzegać tylko rozpacz i ból ludzi których skrzywdziłes.

Średnia ocena: 2.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Canulas 08.01.2019

    brak odstępu, minimum dwie literówki. Silne jeden.

  • Aisak 08.01.2019

    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?

  • Pan Buczybór 08.01.2019

    ???

  • stefanklakson 08.01.2019

    Portret Doriana Graya w skrócie.

  • sensol 08.01.2019

    knocik

  • Ozar 09.01.2019

    Tak nie do końca rozumiem rozterki w komentarzach, choć tekst to raczej cytat . A prawda w tym jest głęboka i dlatego wyłamię się z tego marazmu i dam 4 za przesłanie.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania