Dobry człowiek
Bądz dobrym człowiekiem,bo być może za parę lat spojrzysz w lustro, a w odbiciu będziesz dostrzegać tylko rozpacz i ból ludzi których skrzywdziłes.
Bądz dobrym człowiekiem,bo być może za parę lat spojrzysz w lustro, a w odbiciu będziesz dostrzegać tylko rozpacz i ból ludzi których skrzywdziłes.
Komentarze (6)
brak odstępu, minimum dwie literówki. Silne jeden.
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
???
Portret Doriana Graya w skrócie.
knocik
Tak nie do końca rozumiem rozterki w komentarzach, choć tekst to raczej cytat . A prawda w tym jest głęboka i dlatego wyłamię się z tego marazmu i dam 4 za przesłanie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania