Dobrze mi.
Czasem sama sobie dziwie się.
Że żyje między nocą a dniem.
Że wciąż jak ciacha woda, brzegi rwę.
I często gubię nas.
Bo przytłacza mnie natłok małych spraw.
Nie trudź się więc i nie szukaj wróżki.
Bo ja i tak powiem jej.
Dobrze mi z tym co mam.
Chociaż w oczy nieraz wieje wiatr.
Dobrze mi z brakiem snu.
Bo wtedy ty jesteś tu.
Dobrze mi z tym co mam.
Chociaż nie raz wali mi się świat.
I dobrze wiem, że jestem jak echo.
Od wszystkiego daleko.
Komentarze (21)
Nawet mi się podoba. Rozumiem to tak, że trzeba doceniać to co się ma gdyż to czasem wystarczy by po prostu czuć się dobrze. Nie trzeba mieć wszystkiego by być szczęśliwym.
No ale nie zaszkodzi mieć ciut więcej by być szczęśliwym. Widze, że obserwujesz konkurencję.
Tina12 Obserwuję :D Się ciesz, że jeszcze w internecie. Gorzej będzie jak zacznę zza krzaków haha
D4wid
Haha.
Tina12 Jak zaczniesz pisać za dobrze to wtedy będziesz mogła czuć się obserwowana z bardzo bliska haha
D4wid
To chyba zawiesze działalność artystyczną. :)
Tina12 Lepiej nie bo wtedy zabraknie mi motywacji :D
D4wid
Haha.
Tina12
ja widzę ze masz adoratora
Margerita
Haha. Dobry żart
Tina12
czasem mi się uda zażartować
Margerita
To sie ciesz. Bo mi często wychodzą ale suchary.
Tina12
Ale Nuncjusz się uczepił tych słów
Margerita
No widziałam. No cóż nie można mu zabronić. Wolność słowa jest.
Tina12
Olga ma już przygotowaną okładkę na swoją książkę
Margerita
Jak wygląda?
Tina12
nie wiem tylko czytałam jak mówiła to do anonima
Margerita
Acha
Tina12
Olga mi obiecała przesłać na meila poprawione Dziedzictwo ale jeszcze nadal go dostałam
a jak poprosiłam o dedykację to odpowiedziała zobaczymy
Margerita
Może ma dużo pracy. Wudanie książki to nie zabawa.
Tina12
może masz rację
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania