Dobrzy/Ludzie

Czy to choroba, czy to jad?

Nie — taka ich natura, szaro-bura.

Zawsze na języku mają cierpki smak,

A z ich obecności sączy się chłodna aura.

Mówią, że równi — lecz dobrze widzę,

Że jednak zawsze chcą być równiejsi.

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (50)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dokładnie👌🔥🤗
    Aż smutek zalewa ,kiedy tak człowiek patrzy na to z boku.

  • Dedal 7 miesięcy temu

    To jedno a drugie można z tego doświadczenia przekuć w wiersze

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Dedal przecież to nie jest wiersz, tylko kilka stwierdzeń

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal tez tak uważam.
    Jeden juz napisalam

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    I tak wogole to Dzien dobry Dedal 😊😊😊😊

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Dzień dobry 😁

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal jak minął dzien.
    Mam nadzieję, ze miales samych życzliwych ludzi dzisiaj dookola siebie;)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Przyjemnie,myślę że tak.
    A tobie jak minął ten dzień ?

  • VcesdSigma 7 miesięcy temu

    Pulinaaa wiesz może ile lat ma marzena

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    VcesdSigma sądzac po jej autobiografiach i frustracjach w poematach -obstawiam z jakies 58,59;)
    Marzena zgadlam?
    A dlaczegi pytasz?;)Chcesz ją zaprosić na randke?;)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal Tez Naprawde byl udany👌Udalo się pare rzeczy ,ktore chcialam aby wyszly:)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Miło mi to słyszeć,życzę więcej takich dni 😁

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal Dziękuje no i Tobie oczywiscie tego samego bez zastanowienia:)
    😉😁

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa przecież na moim profilu na Facebooku jest moja data urodzenia:) mam ile mam i jest mi z tym dobrze, zdrowie ważne

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa wyślij mu zaprószenie do znajomych nie zaproszenie

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Zapomniałam mam dwa konta. Moje do muzii zabawy i drugie robocze, ty Puli znalazłaś robocze cóż przypadek

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa mała żenada 😉 mam wstawić twoje rozmowy ze mną z Messengera

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Czego oczekiwałaś ode mnie?!

  • Marzena 7 miesięcy temu

    🤪🙂😘

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Puli przecież taki miły wieczór spokojny dlaczego się skarbie nie odzywasz?

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Ja sie odzywam;)to nia ja Cb pytalam o wiek tylko Pan powyzej

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa ale mnie oceniłaś, no zobacz jaka jesteś dobra i usłużna

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena nk przeciez sobie zartowalam;)Ty tez czasami sie droczysz

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Napisz kogo naprawdę chciałaś odnaleźć, no przecież wiem że nie mnie. A tak kochałaś moje wiersze pełne frustracji, no powiedz co się stało? Ach o te moje autobiografie, już cię nie fascynują? No jak to jest? Nie rozumiem

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Jak to nie:)sa bardzo ladne

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa naprawdę i ta frustracja cię nie męczy

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena wyluzuj😘

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa jestem na luzie totalnym

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena no i badz :)taka cie lubie

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa przecież mnie nie znasz

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena dobrze niech tak będzie jak uwazasz👌

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Puli pan tylko zapytał o wiek, nic nie pisał o randce. Skąd masz taki przypływ świadomości

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Jeju tak sobie napisałam:)dystansu troche

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa ja i dystans no no, a jak tam u ciebie z dystansem do moich tekstów już ci przeszło

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena swoje sobie wiem:)

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Ok. Wystarczy tego jebanego cyrku

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Co sie tak zdenerwowalas?

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    A moze to Ty cos ukrywasz co????

  • Marzena 7 miesięcy temu

    No nie, nie mam nic do ukrycia

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena to nie Ciebie szukalam w wierszu .
    Wiec nie wiem skad ta nagla zmiana humoru

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa nie ściemniaj to żenada kobieto

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena ale z czym mam sciemniac??
    Pomylilalm Cie z kims innym ,kogo widzialsm w Twoich wierszach

  • Marzena 7 miesięcy temu

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000421645201

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    To jest Twoje drugie?Bo chyba zdjecie zmienilas

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Tak to ja. 😉

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Cos zamyslona jestes bardzo

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa jak zawsze 😉

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena to cos czuje ,ze od rana bedzie duza wena:)

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Pulinaaa uspokój się nie zagaduj mnie

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Marzena haha spoko;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania