Dobrzy/Ludzie
Czy to choroba, czy to jad?
Nie — taka ich natura, szaro-bura.
Zawsze na języku mają cierpki smak,
A z ich obecności sączy się chłodna aura.
Mówią, że równi — lecz dobrze widzę,
Że jednak zawsze chcą być równiejsi.
Czy to choroba, czy to jad?
Nie — taka ich natura, szaro-bura.
Zawsze na języku mają cierpki smak,
A z ich obecności sączy się chłodna aura.
Mówią, że równi — lecz dobrze widzę,
Że jednak zawsze chcą być równiejsi.
Komentarze (50)
Dokładnie👌🔥🤗
Aż smutek zalewa ,kiedy tak człowiek patrzy na to z boku.
To jedno a drugie można z tego doświadczenia przekuć w wiersze
Dedal przecież to nie jest wiersz, tylko kilka stwierdzeń
Dedal tez tak uważam.
Jeden juz napisalam
I tak wogole to Dzien dobry Dedal 😊😊😊😊
Dzień dobry 😁
Dedal jak minął dzien.
Mam nadzieję, ze miales samych życzliwych ludzi dzisiaj dookola siebie;)
Pulinaaa Przyjemnie,myślę że tak.
A tobie jak minął ten dzień ?
Pulinaaa wiesz może ile lat ma marzena
VcesdSigma sądzac po jej autobiografiach i frustracjach w poematach -obstawiam z jakies 58,59;)
Marzena zgadlam?
A dlaczegi pytasz?;)Chcesz ją zaprosić na randke?;)
Dedal Tez Naprawde byl udany👌Udalo się pare rzeczy ,ktore chcialam aby wyszly:)
Pulinaaa Miło mi to słyszeć,życzę więcej takich dni 😁
Dedal Dziękuje no i Tobie oczywiscie tego samego bez zastanowienia:)
😉😁
Pulinaaa przecież na moim profilu na Facebooku jest moja data urodzenia:) mam ile mam i jest mi z tym dobrze, zdrowie ważne
Pulinaaa wyślij mu zaprószenie do znajomych nie zaproszenie
Zapomniałam mam dwa konta. Moje do muzii zabawy i drugie robocze, ty Puli znalazłaś robocze cóż przypadek
Pulinaaa mała żenada 😉 mam wstawić twoje rozmowy ze mną z Messengera
Czego oczekiwałaś ode mnie?!
🤪🙂😘
Puli przecież taki miły wieczór spokojny dlaczego się skarbie nie odzywasz?
Ja sie odzywam;)to nia ja Cb pytalam o wiek tylko Pan powyzej
Pulinaaa ale mnie oceniłaś, no zobacz jaka jesteś dobra i usłużna
Marzena nk przeciez sobie zartowalam;)Ty tez czasami sie droczysz
Napisz kogo naprawdę chciałaś odnaleźć, no przecież wiem że nie mnie. A tak kochałaś moje wiersze pełne frustracji, no powiedz co się stało? Ach o te moje autobiografie, już cię nie fascynują? No jak to jest? Nie rozumiem
Jak to nie:)sa bardzo ladne
Pulinaaa naprawdę i ta frustracja cię nie męczy
Marzena wyluzuj😘
Pulinaaa jestem na luzie totalnym
Marzena no i badz :)taka cie lubie
Pulinaaa przecież mnie nie znasz
Marzena dobrze niech tak będzie jak uwazasz👌
Puli pan tylko zapytał o wiek, nic nie pisał o randce. Skąd masz taki przypływ świadomości
Jeju tak sobie napisałam:)dystansu troche
Pulinaaa ja i dystans no no, a jak tam u ciebie z dystansem do moich tekstów już ci przeszło
Marzena swoje sobie wiem:)
Ok. Wystarczy tego jebanego cyrku
Co sie tak zdenerwowalas?
A moze to Ty cos ukrywasz co????
No nie, nie mam nic do ukrycia
Marzena to nie Ciebie szukalam w wierszu .
Wiec nie wiem skad ta nagla zmiana humoru
Pulinaaa nie ściemniaj to żenada kobieto
Marzena ale z czym mam sciemniac??
Pomylilalm Cie z kims innym ,kogo widzialsm w Twoich wierszach
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000421645201
To jest Twoje drugie?Bo chyba zdjecie zmienilas
Tak to ja. 😉
Cos zamyslona jestes bardzo
Pulinaaa jak zawsze 😉
Marzena to cos czuje ,ze od rana bedzie duza wena:)
Pulinaaa uspokój się nie zagaduj mnie
Marzena haha spoko;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania