...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 271 razyData dodania: 12.11.2021
Średnia ocena: 4.4 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić22
Dobre, optymistyczne zakończenie :)
Zależy dla kogo ;) thx
piszęwięcjestem Z puntu widzenia faceta: "To już koniec bejbe, skończyło się love story. Jestem już zmęczony, wracam dziś do żony" (Gawliński) :)
madmike Ja tam wolę lalki, żona nie zając, nie miauczy ;)
piszęwięcjestem :)
Nawrócony niewierny? Eee.. póki bezkarny, to za jakiś czas wróci do Barbie ?
Niejednej Barbie burek ;)
A i owszem. Tego kwiatu jest pół światu, jako mawiał pewien klasyk
Cicho_sza Nie żałuj róż, gdy płoną ogniska i szumią knieje ;)
piszęwięcjestem ??
Ha ha ha, zabawna 'bajka' XD! Zależy dla kogo, ale dla mnie tak. ? ? ? ? ?, pozdrawiam ?
Bajka z mchu i paproci ;)
No, tu takie tam…:)
Tu, takie no tam;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (14)
Dobre, optymistyczne zakończenie :)
Zależy dla kogo ;)
thx
piszęwięcjestem Z puntu widzenia faceta: "To już koniec bejbe, skończyło się love story. Jestem już zmęczony, wracam dziś do żony" (Gawliński) :)
madmike
Ja tam wolę lalki, żona nie zając, nie miauczy ;)
piszęwięcjestem :)
Nawrócony niewierny? Eee.. póki bezkarny, to za jakiś czas wróci do Barbie ?
Niejednej Barbie burek ;)
A i owszem. Tego kwiatu jest pół światu, jako mawiał pewien klasyk
Cicho_sza
Nie żałuj róż, gdy płoną ogniska i szumią knieje ;)
piszęwięcjestem ??
Ha ha ha, zabawna 'bajka' XD!
Zależy dla kogo, ale dla mnie tak.
? ? ? ? ?, pozdrawiam ?
Bajka z mchu i paproci ;)
No, tu takie tam…:)
Tu, takie no tam;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania