...

...

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • madmike 12.11.2021

    Dobre, optymistyczne zakończenie :)

  • Zależy dla kogo ;)
    thx

  • madmike 12.11.2021

    piszęwięcjestem Z puntu widzenia faceta: "To już koniec bejbe, skończyło się love story. Jestem już zmęczony, wracam dziś do żony" (Gawliński) :)

  • madmike
    Ja tam wolę lalki, żona nie zając, nie miauczy ;)

  • madmike 12.11.2021

    piszęwięcjestem :)

  • Cicho_sza 12.11.2021

    Nawrócony niewierny? Eee.. póki bezkarny, to za jakiś czas wróci do Barbie ?

  • Niejednej Barbie burek ;)

  • Cicho_sza 12.11.2021

    A i owszem. Tego kwiatu jest pół światu, jako mawiał pewien klasyk

  • Cicho_sza
    Nie żałuj róż, gdy płoną ogniska i szumią knieje ;)

  • Cicho_sza 12.11.2021

    piszęwięcjestem ??

  • Piotrek P. 1988 12.11.2021

    Ha ha ha, zabawna 'bajka' XD!
    Zależy dla kogo, ale dla mnie tak.
    ? ? ? ? ?, pozdrawiam ?

  • Bajka z mchu i paproci ;)

  • No, tu takie tam…:)

  • Tu, takie no tam;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania