...
...Autor: MartynaMCzytano 433 razyData dodania: 06.06.2023
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 12
Zaloguj się, aby ocenić51
Gratuluję wyobraźni.
Ja Tobie - braku... hahahaha
"wszystkie chwyty dozwolone" ciarki mnie przechodzą gdy to słyszę/czytam, w każdym razie zostawiam 5, podoba mi się :)
Dziękuję, gorzki_cukier, za przeczytanie i komentarz.
Ładny wiersz. Pozdrawiam 5
Dziękuję, Marku, za komentarz Pozdrawiam
Mocny wiersz, do kolejnych rozdarć ciszy, u mnie też czasami cisza się rozdziera, o krawędźie zamkniętych ust.
Dziękuję, Lotos.
cisza umiera w ciszy, co się ma rozdzierać;) Dobry wiersz jak wyrazili komentujący, ale że przecież się nie znamy, zaufam im, że na 5;)
MartynaM→Na Tak!→całość, lecz szczególnie, ostatnia część.... i tytuł:)↔Pozdrawiam😆)
Dziękuję, DD, za komentarz i przeczytanie. Pozdrawiam
Dziękuję za obdarzenie zaufaniem komentujących... Pozdrawiam
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (12)
Gratuluję wyobraźni.
Ja Tobie - braku... hahahaha
"wszystkie chwyty dozwolone" ciarki mnie przechodzą gdy to słyszę/czytam, w każdym razie zostawiam 5, podoba mi się :)
Dziękuję, gorzki_cukier, za przeczytanie i komentarz.
Ładny wiersz. Pozdrawiam 5
Dziękuję, Marku, za komentarz
Pozdrawiam
Mocny wiersz, do kolejnych rozdarć ciszy, u mnie też czasami cisza się rozdziera, o krawędźie zamkniętych ust.
Dziękuję, Lotos.
cisza umiera w ciszy, co się ma rozdzierać;)
Dobry wiersz jak wyrazili komentujący, ale że przecież się nie znamy, zaufam im, że na 5;)
MartynaM→Na Tak!→całość, lecz szczególnie, ostatnia część.... i tytuł:)↔Pozdrawiam😆)
Dziękuję, DD, za komentarz i przeczytanie.
Pozdrawiam
Dziękuję za obdarzenie zaufaniem komentujących...
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania