To nie burleska, to horror))))) Do tego niezwykle sugestywny. Jeden kiks zakradł Ci się, pasjo:
"...brak władzy nad narządami i odruchami w tej intymnej sprawie, niepokoiło i przerażało go."
Jeśli "brak władzy", to "niepokoił i przerażał go".
Zaskoczyłaś mnie kompletnie, nie wiem, czy mnie docucą. Super. Pozdrawiam ))))
Godzinę temu, tuż przed Adamem zwróciłem uwagę na to samo co On. Teraz wróciłem z postanowieniem napisania, a tu Adam mnie wyprzedził (ale nie ze wszystkim !). Myślę Pasjo, że za cęsto wpadasz na Forum i sondujesz tematy seryjne p.t. "gównoburza". Podobno utalentowany nawet z gówna bat ukręcić potrafi. Tobie udało się ukręcić. Brawo.5
Nie tak często, ale bywam i czytam bez komentarzy. A gównoburze mogą dużo podziałać na wyobraźnię. Zresztą czy to nie sama fizjologia. Każdy chyba chociaż raz w życiu przeżył taką przyjemność. A koniec zawsze jest zwycięstwem. Pozdrawiam
Komentarze (30)
Znowu tu czuję seksizm. Nie lubisz facetów? :)
Nie wiem po czym tak sądzisz? Ja was kocham panowie. A drabble jest o człowieku i jego potrzebie fizjologicznej. Ukłony
pasja ale człowieka w rodzaju męskim :)
Nuncjusz bo Pan Bóg stworzył człowieka, a dopiero potem kobietę. A to tylko twoje zdanie.
pasja widocznie był męskim szowinistą :) ale na szczęście już go nie ma
Nuncjusz ponoć był kobietą.
Płonące siodło tak zwane. Ładna scenka, dobrze przedstawiona, świetne drabble. Gratki.
Oj nieraz płonące, ale po tym ogniu jaka przyjemna lekkość. Pozdrawiam
Ciekawe drabble szkoda, że o sedesowych przyjemnościach.5
Pozdrawiam
Nic co ludzkie nie powinno być obce. Pozdrawiam
Najważniejsze, że po wszystkim ;)
Kiedyś musi nadejść koniec. Pozdrawiam
No patrzcie! Nie wiedziałem, że o tej czynności można napisać całkiem zgrabne drabble.
A widzisz jakie zaskoczenie. O wszystkim można pisać. Miłego
Całkiem " świeże" to sedesowe drabble :)
5
Poobiednie... Pozdrawiam
To nie burleska, to horror))))) Do tego niezwykle sugestywny. Jeden kiks zakradł Ci się, pasjo:
"...brak władzy nad narządami i odruchami w tej intymnej sprawie, niepokoiło i przerażało go."
Jeśli "brak władzy", to "niepokoił i przerażał go".
Zaskoczyłaś mnie kompletnie, nie wiem, czy mnie docucą. Super. Pozdrawiam ))))
Może horror, a jednak zdarza się. Wielkie dzięki za poprawki. Pozdrawiam
Godzinę temu, tuż przed Adamem zwróciłem uwagę na to samo co On. Teraz wróciłem z postanowieniem napisania, a tu Adam mnie wyprzedził (ale nie ze wszystkim !). Myślę Pasjo, że za cęsto wpadasz na Forum i sondujesz tematy seryjne p.t. "gównoburza". Podobno utalentowany nawet z gówna bat ukręcić potrafi. Tobie udało się ukręcić. Brawo.5
Nie tak często, ale bywam i czytam bez komentarzy. A gównoburze mogą dużo podziałać na wyobraźnię. Zresztą czy to nie sama fizjologia. Każdy chyba chociaż raz w życiu przeżył taką przyjemność. A koniec zawsze jest zwycięstwem. Pozdrawiam
pasja
Mnie gównoburze pomogły pisać lepsze wiersze. Więc jest z nich pożytek
Krótki tekst, a jakże życiowy :) Podobno najgorzej jest po pikantnych rzeczach. Nie jadam pikantnie, nie potwierdzę :) Pozdrawiam i 5 :)
Też za wiele pikantności u mnie, ale zdarzają się chwilę w przybytku różne. Pozdrawiam
Małe wstrętne kaspustki zarobiły piekielnych rewolucji. :) 5
Kapustki narobiły* zwarjuje do końca, przez te błędy.:)
Szudracz te brukselki to są strasznie przeczyszczajace. Pozdrawiam
Pięć dodałam 10 część Domu Mody u Oli
Dzięki kochana i już byłam
a ffuj. Pasjowo - AdamowoT, ale zaskakująco z Twojej strony 5
No tak czasem mam, że zaskakuję. Samo życie. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania