#

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (30)

  • Nuncjusz 02.09.2017

    Znowu tu czuję seksizm. Nie lubisz facetów? :)

  • Pasja 02.09.2017

    Nie wiem po czym tak sądzisz? Ja was kocham panowie. A drabble jest o człowieku i jego potrzebie fizjologicznej. Ukłony

  • Nuncjusz 02.09.2017

    pasja ale człowieka w rodzaju męskim :)

  • Pasja 02.09.2017

    Nuncjusz bo Pan Bóg stworzył człowieka, a dopiero potem kobietę. A to tylko twoje zdanie.

  • Nuncjusz 02.09.2017

    pasja widocznie był męskim szowinistą :) ale na szczęście już go nie ma

  • Pasja 02.09.2017

    Nuncjusz ponoć był kobietą.

  • Pan Buczybór 02.09.2017

    Płonące siodło tak zwane. Ładna scenka, dobrze przedstawiona, świetne drabble. Gratki.

  • Pasja 02.09.2017

    Oj nieraz płonące, ale po tym ogniu jaka przyjemna lekkość. Pozdrawiam

  • Ewcia 02.09.2017

    Ciekawe drabble szkoda, że o sedesowych przyjemnościach.5
    Pozdrawiam

  • Pasja 02.09.2017

    Nic co ludzkie nie powinno być obce. Pozdrawiam

  • illibro 02.09.2017

    Najważniejsze, że po wszystkim ;)

  • Pasja 02.09.2017

    Kiedyś musi nadejść koniec. Pozdrawiam

  • Marian 02.09.2017

    No patrzcie! Nie wiedziałem, że o tej czynności można napisać całkiem zgrabne drabble.

  • Pasja 02.09.2017

    A widzisz jakie zaskoczenie. O wszystkim można pisać. Miłego

  • Tina12 02.09.2017

    Całkiem " świeże" to sedesowe drabble :)
    5

  • Pasja 02.09.2017

    Poobiednie... Pozdrawiam

  • Adam T 02.09.2017

    To nie burleska, to horror))))) Do tego niezwykle sugestywny. Jeden kiks zakradł Ci się, pasjo:
    "...brak władzy nad narządami i odruchami w tej intymnej sprawie, niepokoiło i przerażało go."
    Jeśli "brak władzy", to "niepokoił i przerażał go".
    Zaskoczyłaś mnie kompletnie, nie wiem, czy mnie docucą. Super. Pozdrawiam ))))

  • Pasja 02.09.2017

    Może horror, a jednak zdarza się. Wielkie dzięki za poprawki. Pozdrawiam

  • Karawan 02.09.2017

    Godzinę temu, tuż przed Adamem zwróciłem uwagę na to samo co On. Teraz wróciłem z postanowieniem napisania, a tu Adam mnie wyprzedził (ale nie ze wszystkim !). Myślę Pasjo, że za cęsto wpadasz na Forum i sondujesz tematy seryjne p.t. "gównoburza". Podobno utalentowany nawet z gówna bat ukręcić potrafi. Tobie udało się ukręcić. Brawo.5

  • Pasja 02.09.2017

    Nie tak często, ale bywam i czytam bez komentarzy. A gównoburze mogą dużo podziałać na wyobraźnię. Zresztą czy to nie sama fizjologia. Każdy chyba chociaż raz w życiu przeżył taką przyjemność. A koniec zawsze jest zwycięstwem. Pozdrawiam

  • Tina12 02.09.2017

    pasja
    Mnie gównoburze pomogły pisać lepsze wiersze. Więc jest z nich pożytek

  • KarolaKorman 03.09.2017

    Krótki tekst, a jakże życiowy :) Podobno najgorzej jest po pikantnych rzeczach. Nie jadam pikantnie, nie potwierdzę :) Pozdrawiam i 5 :)

  • Pasja 03.09.2017

    Też za wiele pikantności u mnie, ale zdarzają się chwilę w przybytku różne. Pozdrawiam

  • Szudracz 03.09.2017

    Małe wstrętne kaspustki zarobiły piekielnych rewolucji. :) 5

  • Szudracz 03.09.2017

    Kapustki narobiły* zwarjuje do końca, przez te błędy.:)

  • Pasja 03.09.2017

    Szudracz te brukselki to są strasznie przeczyszczajace. Pozdrawiam

  • Margerita 03.09.2017

    Pięć dodałam 10 część Domu Mody u Oli

  • Pasja 04.09.2017

    Dzięki kochana i już byłam

  • riggs 04.09.2017

    a ffuj. Pasjowo - AdamowoT, ale zaskakująco z Twojej strony 5

  • Pasja 04.09.2017

    No tak czasem mam, że zaskakuję. Samo życie. Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania