-
-Autor: NataliaOCzytano 353 razyData dodania: 03.06.2015
Średnia ocena: 4.6 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić32
coś mi nie wyszło, ale cóż życie :)
Trochę chaosu rzeczywiście ale 4 mogę dać ;)
taki chaos jak faceci i kobiety, Dziękować za wyrozumiałość hehe :)
mi się podoba, nawet bardzo!
I Łał, spodobało Ci się!. Dziękować :*
Jak to w życiu często bywa, ona drzazgą dla niego, a on dla niej :(
no dokładnie :)
Bardzo mądrze przedstawione. Prawdziwie o kobietach i mężczyznach. Dam 5
Znowu przez ciebie smutam :( 5/5
Przepraszam :*
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (10)
coś mi nie wyszło, ale cóż życie :)
Trochę chaosu rzeczywiście ale 4 mogę dać ;)
taki chaos jak faceci i kobiety, Dziękować za wyrozumiałość hehe :)
mi się podoba, nawet bardzo!
I Łał, spodobało Ci się!. Dziękować :*
Jak to w życiu często bywa, ona drzazgą dla niego, a on dla niej :(
no dokładnie :)
Bardzo mądrze przedstawione. Prawdziwie o kobietach i mężczyznach. Dam 5
Znowu przez ciebie smutam :(
5/5
Przepraszam :*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania