-

-

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • NataliaO 03.06.2015

    coś mi nie wyszło, ale cóż życie :)

  • Anonim 03.06.2015

    Trochę chaosu rzeczywiście ale 4 mogę dać ;)

  • NataliaO 03.06.2015

    taki chaos jak faceci i kobiety, Dziękować za wyrozumiałość hehe :)

  • mi się podoba, nawet bardzo!

  • NataliaO 03.06.2015

    I Łał, spodobało Ci się!. Dziękować :*

  • KarolaKorman 04.06.2015

    Jak to w życiu często bywa, ona drzazgą dla niego, a on dla niej :(

  • NataliaO 04.06.2015

    no dokładnie :)

  • Prue 04.06.2015

    Bardzo mądrze przedstawione. Prawdziwie o kobietach i mężczyznach. Dam 5

  • Anonim 04.06.2015

    Znowu przez ciebie smutam :(
    5/5

  • NataliaO 04.06.2015

    Przepraszam :*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania