#

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Adam T 19.12.2017

    "Wydaliłam się z dostojeństwem." - piękne ;)))

    "Chyba sąsiedzi zwariowali, bo ją mam tylko depresję." - jeszcze lepsze ;)))

    Mnie sie bardzo podobało. Piguła na przebudzenie, zwarta (i gotowa). 5 razy TAK.
    Pozdrawiak ;)

  • Pasja 19.12.2017

    Bardzo mi miło że się podoba ten kosmos.
    Ukłonik;)

  • Agnieszka Gu 19.12.2017

    Co za tytuł :) Natychmiast jestem :)
    Ooo bardzo mnie się podoba ta żywiołowość - choć to ponoć depresyjne ma być ;)
    Super, chyba najlepsze co dotychczas Twojego czytałam (poza niektórymi haiku :) - i nie mówię tego ze względu na bliski mi tytuł.
    Pozdrowionka :)

  • Pasja 19.12.2017

    To taka depresja na wesoło. Dzięki.
    Ukłonik ;)

  • Tanaris 19.12.2017

    Zgadzam się z Adamem T, że zdanie: "Wydaliłam się z dostojeństwem.” jestem świetne. 5 :)

  • Tanaris 19.12.2017

    Jest*

  • Pasja 19.12.2017

    Dostojnie dziękuję;)
    Ukłonik:)

  • Karawan 19.12.2017

    bo ją mam tylko depresję. - albo "ja", albo "...ją mam tylko. Depresję."
    Fajnych prezentów pod choinkiem (a co to kurcze zawsze musi być ona?) ;))

  • Pasja 19.12.2017

    Ja ją poprawiłam. I ona musi być.
    Dziękuję.
    Ukłonik.:)

  • Canulas 19.12.2017

    Czytałem już w pracy. Tu oryginalny nie będę, bo się nie da.
    To: "Wydaliłam się z dostojeństwem." - robi robotę.

    Ciekawe przeobrażenie. Przeszedłem coś takiego trzy lata temu, choć może bez seksownej bielizny.
    Ukłony.

  • Pasja 27.12.2017

    Nic nie by nie zaszkodziło, abyś ubrał seksowne stringi?
    Ukłonik.:)

  • Canulas 27.12.2017

    pasja, stringi założone tył naprzód mogłyby przynieść efekt, zwany "oczami ważki".

  • Pasja 27.12.2017

    Canulas chyba zbyt pesymistycznie patrzysz na przód?
    Więcej optymizmu ,,oczami jastrzębia" ;)

  • Tina12 19.12.2017

    Najprostrza definicja niektórych bloków i kamiennic.

  • Pasja 27.12.2017

    Domy z betonu.
    Ukłony

  • KarolaKorman 26.12.2017

    Uf, wreszcie ulga :) Zamiast być wciąż trzymaną za przysłowiowy pysk, lepiej chwycić byka za rogi :) Fajna ta kozetka :) 5 :) Pozdrawiam świątecznie :)

  • Pasja 27.12.2017

    Taka mała kanapka, a tak wiele może zadziałać?
    Ukłonik.;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania