Drabble - Krótka historia miłosna
Kochanek wpatrywał się przez zamknięte okno. Dziś przybył wyjątkowo późno, jednak zastał ją w takim stanie jak zawsze. Stała, rozświetlając pokój.
— Promieniejesz słodziutka.
— Wiesz, że nie możesz tu być.
Słyszał jej głos bardzo dokładnie, jakby ten wybrzmiewał w jego głowie.
— Ta szyba to tylko mała przeszkoda, którą można łatwo ominąć.
— Nie, nie możesz... — Słyszał ją coraz ciszej.
— Zawalczę! — wykrzyknął, po czym zaczął uderzać w okno.
Był jednak za słaby. W końcu opadł z sił, spojrzał do środka ostatni raz. Po chwili domownicy wyłączyli lampkę, a pokój pogrążył się w ciemności.
Ćma została sama.
Komentarze (14)
Bardzo fajne!
Myślałam, że to jakiś psychopata, a to... ćma :)
Piąteczka i pozdrawiam!
Dziękuje bardzo ;)
O boże, wszędzie te ćmy... Nie no, nawet na Opowi wbiły. fajne, fajne
Ładne, kurde. Nie znałem Cię z tej strony.
W sumie... nie znałem z żadnej.
Ale ładne.
Zawsze, gdy czytam drabble pojawia się u mnie gen cebulaka, szepczący: "Policz słowa. Może się pierdolnął".
A tera nie. Dobra treść, to i się nie chciało zajmować głupotami.
Dzięki wielkie! Parę razy szło mi się walnąć w drabbelkach, słowa się mieniły w liczeniu :D
O to bardzo mi się podoba. Jest nastrój i zaskakujące zakończenie. Wszystko w 100 słowach – miłość, bezsilność, pragnienie światła, odtrącenie i prawa przyrody kontra świat ludzi. Super. Lubię takie wielowymiarowe teksty.
Pozdrawiam serdecznie!
Dziękuję i pozdrawiam!
Niesamowite nieoczekiwane zakończenie. Kto by się spodziewał, że to ćma chce wyważyć okno! Chyba nikt. Trzyma w napięciu! Serdecznie pozdrawiam!
Dziękujee serdecznie :)
Super :)
Nie było wiadomo do końca, kto jest wielbicielem tej rozjaśniającej pokój i tym samym końcówka świetna :)
5 i pozdrowienia :)
Ale zaskoczenie! :)
Jestem pod dużym wrażeniem. 5
Więcej drabbli poproszę. :)
Pożyjom uwidim ;)
No a tutaj efekt WOW jest:) Brawo:)
OGŁOSZENIE!
Od tej pory trwa nabór na nową wersję TW - TW 4.0
W związku z tym, powstaną całkowicie nowe pule! Jeśli ktokolwiek chce wziąć w tym udział, bardzo proszę przedstawić swoje pomysły na POSTACIE, MIEJSCA i ZDARZENIA, w tym wątku:
http://www.opowi.pl/forum/zabawa-slowami-w273/
Dlaczego? W obecnym jest już zbyt wiele postów, więc istnieje możliwość, że niebawem nie będzie można cofnąć się do wcześniejszych.
W razie pytań, zapraszam tu!
http://www.opowi.pl/forum/tw-30-w1079/
Czas na dodawania propozycji: do poniedziałku 15.10.2018 (do północy).
Potem uporządkuję pulę i ruszymy z nową wersją TW!
W niedzielę (14.10.2018) spotykamy się na zasadach TW 3.0.
Kilka zasad obejmujących pule:
- niech to będę rzeczy, które sami chcielibyście otrzymać,
- odjechane, ale bez przesady
- można brać rzeczy z poprzednich wersji TW
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania