.

.

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Adelajda 18.10.2016

    jest w tym coś pięknego

  • ausek 18.10.2016

    Ano, tak mnie jakoś wzięło.

  • Jared 18.10.2016

    Mi właśnie puenta średnio się podoba. Niby ciekawy pomysł z tą latarnią, ale tak jakoś, nie wiem, "nie zaiskrzyło". Niemniej podjęłaś ciekawy temat ludzi, ich relacji i tego mikroświata uczuć, do którego wpuszczamy tylko nielicznych. Zazdroszczę takiego brata/siostry jak ci z drabble. :P

  • Jared 18.10.2016

    Cholera, i tak dałem 5 XD Los tak chciał ;D

  • ausek 18.10.2016

    Ja też zazdroszczę. Siostry nie mam, a bracia nauczyli mnie tylko włazić na drzewa... niemniej dzięki za przypadkową piątkę. :P

  • Rasia 18.10.2016

    "się nad nasze, polskie morze" - zbędny przecinek
    "Pewnego, słonecznego popołudnia" - tu też
    Trochę takie szczęście w nieszczęściu, tak to by można nazwać. Niby rozweselające, a z drugiej strony nie wiem, czy na miejscu bohatera nie poczułabym się jeszcze gorzej. Pewnie kwestia charakteru, w każdym razie drabble udane, więc ode mnie 5 ;)

  • ausek 18.10.2016

    Dziękuję Rasiu.

  • NataliaO 18.10.2016

    chora siostra, dobry brat i latarnia Bardzo ładnie wszystko współgrało ; 5:)

  • Pan Buczybór 18.10.2016

    Ja ma tak samo jak Jared. Są krzemienie iskry nie ma. Mimo to tekst dobry. 5

  • Marzycielka29 18.10.2016

    Twoja interpretacja jest inna od poprzednich, które przed chwilą czytałam. Poprzednie mnie rozbawiły albo wprowadziły w inny wymiar, Ty sprawiłaś, że zakręciła mi się łezka w oku, 5

  • ausek 18.10.2016

    Dziękuję wszystkim za odwiedziny. :)

  • Numizmat 31.10.2016

    Smutne, ale i super urocze. To zwykle najbardziej magiczne połączenia, jakie może wywrzeć tekst ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania