¯\_(ツ)_/¯ Autor: Szpilka Czytano 460 razy Data dodania: 13.06.2020
Średnia ocena: 4.1 Głosów: 12
Zaloguj się, aby ocenić49
Komentarze (27)
Anonim13.06.2020
A, to ładne.
"I tak do końca już."
A przy odrobinie przymkniętych oczu, wszystkie parzyste wersy się rymują!
Fajnie, że napisałaś o miłości, ale generalnie temat był dowolny, oby tylko był to "shot" z życia ;)
Szpilko→Niedużo słów, ale prawdziwych.
Może nie wszystkie kwestie poruszone, bo tego typu definicje są bardzo... wieloznaczne,
z uwagi na różnorodność ludzkich psychik, doznań i odczuwań, ale i tak meritum jest→Pozdrawiam:)→5
Ooooo a jak ja to przegapiłam?
Tak to powinno wyglądać, jakoś się tak błogo zrobiło. Chociaz tak naprawdę nie zawsze tak jest.
Pięknie napisane. Już niczego innego się po Tobie nie spodziewam :-)
Gdy przeminie burza hormonów, to co zostanie? Dobry człowiek i jego dobre ręce, które pogładzą, gdy życie kopnie albo jakiś wred i brzyd.
Fakt, nie zawsze tak jest, bo dobrych nie tak dużo znowu, ale są. JamCi, knoty też mi się zdarzają, dziękuję za przybycie ?
Komentarze (27)
A, to ładne.
"I tak do końca już."
A przy odrobinie przymkniętych oczu, wszystkie parzyste wersy się rymują!
Fajnie, że napisałaś o miłości, ale generalnie temat był dowolny, oby tylko był to "shot" z życia ;)
Pozdrawiam.
Antoni
Ano, rymują, mało rymów męskich w polskim. Dzięki ?
Nie musi być z życia, kategoria, forma itp. jest dowolna
Bardzo ładny wiersz, delikatny i subtelny.
Miło się czytało :D
Pozdrawiam ;)
Shogun
Dziękuję za wizytę ?
Nie wiem o co cho z tym typowaniem.
Ja też nie wiem.
Puchacz
Trzy dni na napisanie wiersza o miłości, zatem do dzieła ?
IgaIga
Trzy dni i o miłości, liczę na Ciebie ?
Szpilka - ?
IgaIga Mnie też nie było łatwo, ale wyszło, Tobie też wyjdzie ?
Nie chce mi się na zawołanie.
Puchacz, to taka zabawa i wyzwanie, niech Ci się zachce, no ?
Poszło.
Szpilko→Niedużo słów, ale prawdziwych.
Może nie wszystkie kwestie poruszone, bo tego typu definicje są bardzo... wieloznaczne,
z uwagi na różnorodność ludzkich psychik, doznań i odczuwań, ale i tak meritum jest→Pozdrawiam:)→5
Dekaos, taką mam skłonność do esencjonalnego pisania, trudno to zmienić, dziękuję za przybycie ?
Oo, a cio to? Tjeri w tytule! :)))
A już poczytałam i wiem o co cho. To trza się zmobilizować i pisnąć. Dzięki Szpiko za wrobienie tfu! nominację. :)))
A wirsz szpilkowy pikny.
Tjeri, dzięki za piśnięcie i pikny ?
5, pozdrawiam :-)
Piotrek, dziękuję za czytanie i piątaka ?
Bardzo dobra treść.
⭐⭐⭐⭐⭐
Artbook, dziękuję pięknie ?
Ooooo a jak ja to przegapiłam?
Tak to powinno wyglądać, jakoś się tak błogo zrobiło. Chociaz tak naprawdę nie zawsze tak jest.
Pięknie napisane. Już niczego innego się po Tobie nie spodziewam :-)
JamCi
Gdy przeminie burza hormonów, to co zostanie? Dobry człowiek i jego dobre ręce, które pogładzą, gdy życie kopnie albo jakiś wred i brzyd.
Fakt, nie zawsze tak jest, bo dobrych nie tak dużo znowu, ale są. JamCi, knoty też mi się zdarzają, dziękuję za przybycie ?
Bardzo sentymentalnie i inaczej o miłości. Bez achów i ochów, bez coś za coś. jak widać Miłość może być wszędzie.
Milego
Pasjo, ano, miłość jest wszędzie, w codziennych gestach i słowach, niektórzy dopiero zauważają, gdy tego kogoś zabraknie ?
Dzięki ?
Szkoda, że usunęłaś ten wiersz niczym Dębski zdeformowany płód. Ale i tak daję ci maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5 ????????❣????????❤
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania