¯\_(ツ)_/¯

¯\_(ツ)_/¯

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Anonim 13.06.2020

    A, to ładne.
    "I tak do końca już."
    A przy odrobinie przymkniętych oczu, wszystkie parzyste wersy się rymują!
    Fajnie, że napisałaś o miłości, ale generalnie temat był dowolny, oby tylko był to "shot" z życia ;)

    Pozdrawiam.

  • Szpilka 13.06.2020

    Antoni

    Ano, rymują, mało rymów męskich w polskim. Dzięki ?

  • OneShotChallenge 13.06.2020

    Nie musi być z życia, kategoria, forma itp. jest dowolna

  • Shogun 13.06.2020

    Bardzo ładny wiersz, delikatny i subtelny.
    Miło się czytało :D
    Pozdrawiam ;)

  • Szpilka 13.06.2020

    Shogun

    Dziękuję za wizytę ?

  • Puchacz 13.06.2020

    Nie wiem o co cho z tym typowaniem.

  • IgaIga 13.06.2020

    Ja też nie wiem.

  • Szpilka 13.06.2020

    Puchacz

    Trzy dni na napisanie wiersza o miłości, zatem do dzieła ?

  • Szpilka 13.06.2020

    IgaIga

    Trzy dni i o miłości, liczę na Ciebie ?

  • IgaIga 13.06.2020

    Szpilka - ?

  • Szpilka 13.06.2020

    IgaIga Mnie też nie było łatwo, ale wyszło, Tobie też wyjdzie ?

  • Puchacz 13.06.2020

    Nie chce mi się na zawołanie.

  • Szpilka 13.06.2020

    Puchacz, to taka zabawa i wyzwanie, niech Ci się zachce, no ?

  • IgaIga 13.06.2020

    Poszło.

  • Dekaos Dondi 14.06.2020

    Szpilko→Niedużo słów, ale prawdziwych.
    Może nie wszystkie kwestie poruszone, bo tego typu definicje są bardzo... wieloznaczne,
    z uwagi na różnorodność ludzkich psychik, doznań i odczuwań, ale i tak meritum jest→Pozdrawiam:)→5

  • Szpilka 15.06.2020

    Dekaos, taką mam skłonność do esencjonalnego pisania, trudno to zmienić, dziękuję za przybycie ?

  • Tjeri 14.06.2020

    Oo, a cio to? Tjeri w tytule! :)))

    A już poczytałam i wiem o co cho. To trza się zmobilizować i pisnąć. Dzięki Szpiko za wrobienie tfu! nominację. :)))
    A wirsz szpilkowy pikny.

  • Szpilka 15.06.2020

    Tjeri, dzięki za piśnięcie i pikny ?

  • Piotrek P. 1988 17.06.2020

    5, pozdrawiam :-)

  • Szpilka 17.06.2020

    Piotrek, dziękuję za czytanie i piątaka ?

  • Artbook 17.06.2020

    Bardzo dobra treść.
    ⭐⭐⭐⭐⭐

  • Szpilka 17.06.2020

    Artbook, dziękuję pięknie ?

  • JamCi 17.06.2020

    Ooooo a jak ja to przegapiłam?
    Tak to powinno wyglądać, jakoś się tak błogo zrobiło. Chociaz tak naprawdę nie zawsze tak jest.
    Pięknie napisane. Już niczego innego się po Tobie nie spodziewam :-)

  • Szpilka 17.06.2020

    JamCi

    Gdy przeminie burza hormonów, to co zostanie? Dobry człowiek i jego dobre ręce, które pogładzą, gdy życie kopnie albo jakiś wred i brzyd.
    Fakt, nie zawsze tak jest, bo dobrych nie tak dużo znowu, ale są. JamCi, knoty też mi się zdarzają, dziękuję za przybycie ?

  • Pasja 17.06.2020

    Bardzo sentymentalnie i inaczej o miłości. Bez achów i ochów, bez coś za coś. jak widać Miłość może być wszędzie.

    Milego

  • Szpilka 17.06.2020

    Pasjo, ano, miłość jest wszędzie, w codziennych gestach i słowach, niektórzy dopiero zauważają, gdy tego kogoś zabraknie ?

    Dzięki ?

  • Szkoda, że usunęłaś ten wiersz niczym Dębski zdeformowany płód. Ale i tak daję ci maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5 ????????❣????????❤

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania